investEU
Jaga

Nahk on meie inspiratsioon

Ettevõte Skinspiration loob nahasõbralikke kosmeetikatooteid

Projektist

Skinspiration asutati 2014. aastal ja selle peakontor on Madeiral Funchalis. See teeb koostööd Lissaboni Ülikooli farmaatsiateaduskonnaga, et töötada kliiniliste uuringute põhjal välja dermatoloogilisi tooteid. Ettevõte turustab neid tooteid põhiliselt Portugalis, kuid soovib oma tegevust laiendada ka välismaale.

Traditsioonilistel koostisainetel põhinevad innovaatilised kosmeetikatooted

Koostöös Lissaboni Ülikooli farmaatsiateaduskonnaga ja ELi toetuse abil lõi Skinspiration oma põhimõtte „Traditional New Era Cosmetics“  („Traditsioonilised uue põlvkonna kosmeetikatooted“). See võimaldas neil innovatiivse tehnoloogia abil maksimeerida traditsiooniliste toorainete potentsiaali.

ELi rahastus aitas kaasa ka kliinilistele, meeleelundite ja ohutuskatsetele, mis aitasid välja töötada eripärase tootesarja põhivalemi. Tootesarja nimi on Skinsecret ning sellesse kuuluvad näo-, keha- ja kätekreem, mille eriline koostisaine on portugali eesli piim.

Lisaks Portugalile tegutseb ettevõte ka Ühendkuningriigis ja Ameerika Ühendriikides. Soovitakse laieneda ka teistele turgudele, näiteks Venemaale.

Faktid ja arvud
  • Tegutseb Portugalis, Ühendkuningriigis ja Ameerika Ühendriikides
  • Strateegiline partnerlus Lissaboni Ülikooli farmaatsiateaduskonnaga
  • Tootesari, mille põhikoostisained on portugali eesli piim, õli-rõikapuu ja granaatõun
Koordinaator:
Pedro Boavida (asutajaliige)
Partnerid:
Lissaboni Ülikooli farmaatsiateaduskond
Asukoht:
Portugal, Funchal, Madeira
Ajaraamistik:
2013 - 2014
ECAS Login