investEU

Kā darbojas ES finansējums

ES ieguldījumi palīdz īstenot vai attīstīt lieliskas idejas un projektus visā kontinentā. Tā kā finansējums ir pieejams ikvienam — gan privātpersonām, gan dažādu izmēru uzņēmumiem —, kā arī vietējām, reģionālām un nacionālām organizācijām un pārvaldes institūcijām, ES ieguldījumi ir mainījuši miljoniem cilvēku dzīves visā Eiropā. Finansējums ir pieejams dažādās formās, tostarp dotāciju, aizdevumu un garantiju, subsīdiju, godalgu un publisku līgumu formā.

Kā ES ieguldījumi rada iespējas?

Atbalsts projektu uzsākšanai, pielāgotas dotācijas un instrumenti, kas pieejami visos attīstības posmos, viedā kreditēšana papildu ieguldījumu piesaistei, mērķfinansējums modernizēšanai, attīstībai un apvienošanai. Eiropas Savienība vēlas sniegt iespējas, kas nodrošina specifiskus ieguvumus, rada darbavietas un īsteno pārmaiņas vietējā līmenī.

Lasīt vairāk

Uzziniet, kā mēs ieguldām

Pievienojieties kampaņai

ES ieguldījumi ievieš uzlabojumus, kas ir būtiski mūsu ikdienas dzīvē. investEU kampaņas mērķis ir pastāstīt par uzsāktiem projektiem, jaunām darbavietām, labāku izglītību, modernizētu veselības aprūpi, transporta infrastruktūru, zaļāku enerģiju un modernajām tehnoloģijām, kas ir iespējamas, pateicoties ES atbalstam.
investEU kampaņa tika izstrādāta, lai veidotu partnerības. Šī tīmekļa vietne ir paredzēta jebkuram, kurš ir ieinteresēts šīs kampaņas veicināšanā vai šīs kampaņas zīmola izmantošanā savās aktivitātēs. Visus materiālus atļauts izmantot jūsu komunikācijas ietvaros, lai veicinātu izpratni par ES veiktajiem pasākumiem, kuru mērķis ir radīt darbavietas, veicināt izaugsmi un veikt ieguldījumus.

Uzzināt vairāk

Stāsti par ES ieguldījumu rezultātiem

Aiz katra ES ieguldījuma ir kāda cilvēka stāsts. Jauno darbinieku, lauksaimnieku, pašnodarbināto, skolēnu, mācekļu, biškopju, pētnieku, uzņēmēju, studentu, transporta lietotāju, amatnieku un citu cilvēku stāsti. Tieši viņi var izstāstīt par savu pieredzi vislabāk. Šajā platformā varat iepazīties ar daudziem stāstiem, kas pašlaik tiek izdzīvoti ES.

Skatīt visus projektus

Kā saņemt finansējumu projektam

Atrodiet atvērtu vai gaidāmu uzaicinājumu iesniegt finansējuma piedāvājumu, saņemiet papildu informāciju par finansēšanas procedūru un programmām un piesakieties tiešsaistē.

Uzzināt vairāk

ECAS Login