investEU

Kaip veikia ES finansavimas

ES investicijos padeda įgyvendinti puikias idėjas ir projektus visame žemyne. Finansavimą gali gauti visi, nuo individualių asmenų iki įvairiausio dydžio įmonių, taip pat vietos, regioninės, nacionalinės organizacijos ir valdžios įstaigos. ES investicijos pakeitė milijonų žmonių gyvenimus visoje Europoje. Finansavimas gali būti teikiamas įvairiais būdais, įskaitant dotacijas, paskolas ir garantijas, subsidijas, premijas ir viešųjų pirkimų sutartis.

Kaip ES investicijos kuria galimybes?

Galima gauti pagalbą projekto įgyvendinimo pradžiai, bet kuriuo gyvenimo ir projekto gyvavimo etapu pasinaudoti prie poreikių derinamomis dotacijomis ir schemomis, išmaniojo skolinimo paslauga gali padėti pritraukti papildomas investicijas, taip pat galima pasinaudoti tiksliniu finansavimu modernizavimui, plėtrai ir tarptautiniam bendradarbiavimui vystyti. Europos Sąjunga siekia kurti galimybes, nešančias realią naudą, skatinančias darbo vietų kūrimą ir keičiančias gyvenimus kiekvienoje vietovėje.

Skaityti daugiau

Sužinokite, kaip mes investuojame

Prisijunkite prie kampanijos

ES investicijos leidžia gerinti kasdienius gyvenimus. Kampanija „investEU“ pasakoja istorijas, slypinčias už ES paramos: apie tai, kaip pavyko pradėti įgyvendinti projektus, sukurti daugiau darbo vietų, pagerinti švietimą, modernizuoti sveikatos priežiūros ir transporto infrastruktūras, pereiti prie ekologiškesnės energijos ir modernių technologijų. Visa tai Europoje vyksta kasdien.
Kampanija „investEU“ yra atvira partnerystei. Puslapis yra skirtas visoms trečiosioms šalims, kurios nori skleisti informaciją apie šią kampaniją arba savo veikloje naudoti šį prekės ženklą. Visą medžiagą galima plačiai naudoti skatinant ES kurti darbo vietas, vykdyti plėtrą ir pritraukti investicijas. Medžiagą galite derinti su savo komunikacijos priemonėmis.

Sužinokite daugiau

Už ES investicijų slypinčios istorijos

Už kiekvienos ES investicijos slypi žmonių istorijos. Tų istorijų herojai – nauji darbuotojai, samdiniai, ūkininkai, savarankiški verslininkai, moksleiviai, praktikantai, bitininkai, tyrėjai, prekiautojai, studentai, transporto paslaugų vartotojai, amatininkai... Jie patys geriausiai gali papasakoti apie savo patirtis. Šioje platformoje pristatomos istorijos, kurios ES vyksta čia ir dabar.

Peržiūrėti visus projektus

Kaip gauti finansavimą savo projektui

Peržiūrėkite šiuo metu vykstančius ir numatytus kvietimus teikti paraiškas, gaukite visą reikiamą informaciją apie finansavimo procesus bei programas ir pateikite paraišką internetu.

Sužinokite daugiau

ECAS Login