investEU

Jak funguje financování z prostředků Evropské unie?

Investice Evropské unie pomáhají přivádět k životu či rozvíjet skvělé nápady a projekty v rámci celého kontinentu. Vzhledem k tomu, že jsou finanční prostředky otevřené každému, jednotlivcům i společnostem jakýchkoli velikostí, a stejně tak i místním, regionálním a národním organizacím a vládám, změnily investice Evropské unie životy miliónů lidí napříč celou Evropou. Financování je dostupné v různých podobách, včetně grantů, půjček a záruk, dotací, ocenění a veřejných zakázek.

Jakým způsobem vytvářejí investice Evropské unie nové příležitosti?

Formou podpor při rozjíždění projektů, individuálně přizpůsobených grantů a programů, které jsou dostupné ve všech fázích života a v jakémkoli věku, formou chytrých půjček na podporu dalších investic a cíleného financování za účelem modernizace, rozvoje a propojování. Evropská unie je o příležitostech, které do cílových lokalit přinášejí konkrétní výhody, změny a posilují vytváření pracovních míst.

Číst dále

Zjistěte, jak investujeme

Připojte se ke kampani

Investice Evropské unie uvádějí do pohybu zlepšení, která jsou důležitá pro náš každodenní život. Kampaň investEU vypráví příběhy stojící za podporou EU, která uvádí v život projekty, přispívá ke zvyšování počtu pracovních míst, lepšímu vzdělávání, modernizaci zdravotnictví a dopravní infrastruktury, zelenější energii a moderním technologiím všude v Evropě.
Kampaň investEU byla navržena mimo jiné pro účely spolupráce s partnery. Tato stránka je určena pro třetí osoby, které se v rámci svých vlastních aktivit zajímají o podporu nebo společnou propagaci této kampaně. Všechny materiály lze ve velké míře využívat k podpoře činnosti EU v oblasti zaměstnanosti, růstu a investic ve spojení s vašimi vlastními komunikačními aktivitami.

Více informací

Příběhy stojící za investicemi Evropské unie

Za každou investicí Evropské unie najdeme příběhy konkrétních lidí. Příběhy nově přijatých zaměstnanců, dělníků, zemědělců, samostatně výdělečně činných podnikatelů, školáků, učňů, včelařů, výzkumných pracovníků, obchodníků, studentů, uživatelů dopravy, řemeslníků a dalších. A především tito lidé se mohou podělit o své zkušenosti. Tato platforma se zaměřuje na shromažďování příběhů, které se právě nyní v Evropské unii odehrávají.

Všechny projekty

Jak získat finanční prostředky pro svůj projekt

Vyhledejte otevřené a nadcházející výzvy k předkládání žádostí o financování, získejte podkladové informace o postupech a programech a požádejte o finanční prostředky online.

Více informací

ECAS Login