investEU
Lielais, skanīgais dzintars

“Lielā dzintara” radošā komanda plāno iekarot Baltijas labākās akustiskās koncertzāles slavu jau tuvākos gados.

Iespēja sākas šeit

Investīcijas cilvēku nākotnē

ES investē asociācijā Comme Chez Nous, kura piedāvā pagaidu mājokli, veselības aprūpi un apmācību grūtā situācijā nonākušiem cilvēkiem Valonijā, Beļģijā. Tas viņiem dod iespēju atkal nostāties uz kājām un pakāpeniski aktīvāk iekļauties sabiedrības dzīvē. 2018. gadā Comme Chez Nous palīdzējusi un konsultējusi 1037 personas.

Lasīt vairāk >

Palīdzība bēgļiem darba meklēšanā

Forarlbergas federālās zemes “Caritas” projekts "start2work" kopš 2016. gada palīdz atrast darbu bēgļiem, kam piešķirtas tiesības uzturēties Austrijā. Pateicoties gandrīz 800 000 eiro ES finansējumam, projekts nodrošina vācu valodas apmācību, konsultēšanu un praktisko apmācību. Bēgļus iepazīstina arī ar darba vidi Forarlbergas federālās zemes mazajos un vidējos uzņēmumos, kur viņi var dibināt jaunus kontaktus.

Uzzināt vairāk >

E2C: divkāršas iespējas gūt panākumus

Otrās iespējas skolas (E2C) piedāvā īpaši pielāgotas programmas, kas atšķiras no tradicionālajās skolām un ir speciāli izstrādātas jauniešiem vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuri savulaik ir priekšlaicīgi pametuši skolu. Tas dod motivētiem jauniešiem vēl vienu iespēju atrast savu vietu darba tirgū un iekļauties sabiedrībā.

Lasīt vairāk >

Iepazīstieties ar stāstiem par ES ieguldījumiem Iepazīstieties ar stāstiem par ES ieguldījumiem
Iepazīstieties ar stāstiem par ES ieguldījumiem SKATĪT PILNU SARAKSTU

Atklājiet vairāk projektu savā valstī
Dalīties

Eiropas vēlēšanas 2019. gada 25. maijs Jā, šoreiz es balsošu
ECAS Login