investEU
Lielais, skanīgais dzintars

“Lielā dzintara” radošā komanda plāno iekarot Baltijas labākās akustiskās koncertzāles slavu jau tuvākos gados.

Iespēja sākas šeit

PLOCAN – vārti uz okeānu

Kanāriju salu Okeāna platforma (PLOCAN) ir peldoša laboratorija, kur tiek izstrādātas visprogresīvākās jūras tehnoloģijas. Tā atrodas Grankanārijas salas austrumu krastā, un tajā tiek īstenoti daudzi pētniecības projekti dažādās jomās – no jūras bioloģijas līdz transportlīdzekļu konstrukcijai.

Lasīt vairāk >

Viedāka, mazāka tehnoloģija

Trīsdesmit gadus pēc centra “imec” izveides tas ir kļuvis par vienu no tirgus līderiem nanoelektronikas un digitālās tehnoloģijas jomā. Šis centrs ir bāzēts Lēvenā (Beļģija), un tā pētnieki nodarbojas ar tehnoloģijām, kas ir mazākas par cilvēka matu. Ar ES atbalstu “imec” apvieno mikroshēmas ar digitālo tehnoloģiju, un tas ļauj veikt agrīnu vēža diagnostiku, veidot nākotnes automašīnas viedākas un drošākas satiksmē, kā arī atvieglo mūsu dzīvi, bez traucējumiem savienojot ikdienā lietotās ierīces.

Uzzināt vairāk >

Cīņa pret bērnu vēzi

Austrijas biotehnoloģiju uzņēmums “Apeiron Biologics” izstrādā zāles vēža ārstēšanai, specializējoties uz retām vēža formām, kas galvenokārt skar bērnus. ES aizdevums ļaus uzņēmumam paplašināt pētījumus un izstrādāt jaunus veidus, kā cīnīties pret šo slimību.

Lasīt vairāk >

Iepazīstieties ar stāstiem par ES ieguldījumiem Iepazīstieties ar stāstiem par ES ieguldījumiem
Iepazīstieties ar stāstiem par ES ieguldījumiem SKATĪT PILNU SARAKSTU

Atklājiet vairāk projektu savā valstī
Dalīties

Eiropas vēlēšanas 2019. gada 25. maijs Jā, šoreiz es balsošu
ECAS Login