investEU
Europos Sąjunga suteikia galimybių

ES investuoja į jūsų ateitį. Kiekvienoje ES šalyje – rezultatai akivaizdūs.

Galimybė prasideda čia

Investicijos į žmonių ateitį

ES investuoja į asociaciją „Comme Chez Nous“, skubiai skiriančią būstą ir teikiančią sveikatos priežiūros ir mokymo paslaugas žmonėms, kuriems reikia pagalbos Valonijoje (Belgija). Tai jiems padeda atsistoti ant kojų ir pamažėl imti aktyviau dalyvauti visuomenės gyvenime. 2018 m. asociacija „Comme Chez Nous“ paramą ir konsultuojamojo ugdymo paslaugas suteikė 1 037 asmenims.

Skaityti daugiau >

Pagalba darbo ieškantiems pabėgėliams

Nuo 2016 m. vykdyto „Caritas Vorarlberg“ projekto „Start2work“ tikslas –padėti teisę pasilikti turintiems pabėgėliams susirasti darbo Austrijoje. Europos Sąjunga projektui, pagal kurį organizuojamos vokiečių kalbos pamokos, ugdomojo vadovavimo ir praktinio mokymo kursai, skyrė kone 800 000 EUR. Vykdant projektą pabėgėliai taip pat susipažindavo su darbu mažosiose ir vidutinėse įmonėse Forarlbergo žemėje ir galėdavo užmegzti naujų ryšių.

Sužinokite daugiau >

E2C“ – dukart didesnė sėkmės tikimybė

Antrojo šanso mokyklos („E2C“) 16–25 metų mokyklos nebaigusiam jaunimui siūlo tikslines programas, kurios skiriasi nuo įprastinių mokyklų programų. Taip motyvuotam jaunimui suteikiama antra galimybė rasti vietą darbo rinkoje, įsitraukti į socialinį gyvenimą ir pilietinę veiklą.

Skaityti daugiau >

Peržvelkite ES investavimo istorijas Peržvelkite ES investavimo istorijas
Peržvelkite ES investavimo istorijas ŽIŪRĖTI VISĄ SĄRAŠĄ

ES investavimo istorijos
Dalytis

EP rinkimai 2019 m. gegužės 23 - 26 d Taip, šį kartą balsuosiu
ECAS Login