investEU
Europos Sąjunga suteikia galimybių
ES investuoja į jūsų ateitį. Kiekvienoje ES šalyje – rezultatai akivaizdūs.
Dalytis

Galimybė prasideda čia

ES investicijos kuria galimybes 

Parama projektų įgyvendinimo pradžiai, pritaikytos dotacijos ir schemos prieinamos visuose projektogyvavimo etapuose bet kurio amžiaus žmonėms, protingas skolinimas, skirtas papildomoms investicijoms pritraukti, tikslinis finansavimas, skirtas modernizuoti, vystyti ir sujungti... Europos Sąjunga suteikia galimybes, kurios duoda konkrečią naudą, skatina darbo vietų kūrimą ir daro įtaką vietos lygiu. 

Investicijų planas >

ES investicijos daro įtaką šalia jūsų 

ES investicijos skatina teigiamus pokyčius, kurie svarbūs mūsų kasdieniame gyvenime: geresnis švietimas, modernesnė sveikatos priežiūra, ekologiškesnė energija, nauja transporto infrastruktūra, pažangi technologija – tai tik keletas pavyzdžių. Rezultatai matomi kiekviename mieste, kiekviename regione ir atokiausiuose žemyno kampeliuose.

Pasidomėkite jais >

ES investavimo istorijos

Už kiekvienos ES investicijos slypi žmonių istorijos. Naujų darbuotojų, darbininkų, ūkininkų, verslininkų, moksleivių, pameistrių, bitininkų, mokslininkų, prekeivių, studentų, keleivių, amatininkų istorijos... Jie gali geriausiai papasakoti apie savo patirtį. Šioje  platformoje surinktos istorijos, vykstančios ES dabar. 
 
Peržvelkite ES investavimo istorijas Peržvelkite ES investavimo istorijas Peržvelkite ES investavimo istorijas ŽIŪRĖTI VISĄ SĄRAŠĄ

Aktualių projektų rinkinys

Gvadelupos amatininkų rengimas

12/09/2017
Gvadelupa – vienas iš Prancūzijos departamentų, kuriuose nedarbas, ypač jaunimo, didžiausias. Kad padėtų jį mažinti, ES skyrė lėšų jos Regioniniam menų ir amatų universitetui. Universitete skatinamas mokymasis visą gyvenimą ir mokomi žmonės iš įvairiausių visuomenės sluoksnių: jaunimas, studentai, įmonių vadovai, darbuotojai ir kt.
Skaityti daugiau > Read more about Gvadelupos amatininkų rengimas

Pagalba neįgaliesiems ieškant darbo

06/11/2017
„Por Talento“ padeda neįgaliesiems rasti darbą. Šioje Ispanijos platformoje, kurią finansuoti padeda ES, darbo ieškantys asmenys ir darbdaviai gali tvarkyti pranešimus apie darbo vietas ir rasti pagalbinės informacijos. Joje taip pat teikiama informacija apie teisės aktus ir valstybės dotacijas, o darbdavių susidomėjimas skatinamas įgyvendinant įvairias iniciatyvas.
Skaityti daugiau > Read more about Pagalba neįgaliesiems ieškant darbo

Parama mokslinių tyrimų startuoliams

19/06/2017
„Quadrivium 1“ yra 56,1 mln. eurų pradinio kapitalo fondas, kurį 2013 m. įsteigė Prancūzijos rizikos kapitalo įmonė „Seventure Partners“. Jis remia didelį potencialą turinčius gyvybės mokslų srities (įskaitant ekologiją, sveikatą ir švarias technologijas) ir skaitmeninių bei robotų technologijų sektoriaus startuolius.
Skaityti daugiau > Read more about Parama mokslinių tyrimų startuoliams
ECAS Login