investEU
Europos Sąjunga suteikia galimybių

ES investuoja į jūsų ateitį. Kiekvienoje ES šalyje – rezultatai akivaizdūs.

Galimybė prasideda čia

PLOCAN – vartai į vandenyną

Kanarų salų vandenynų platforma (PLOCAN) – tai vandenyje esanti pažangių jūrų technologijų plėtotės laboratorija. Ji įsikūrusi rytinėje Gran Kanarijos pakrantėje ir yra įvairių mokslinių tyrimų projektų centras. Projektai apima įvairiausias sritis – nuo jūrų biologijos iki povandeninių aparatų projektavimo.

Skaityti daugiau >

Pažangesnė, mažesnė technologija

Prieš tris dešimtmečius įkurtas mokslinių tyrimų centras „imec“ tapo vienu iš rinkos lyderių nanoelektronikos ir skaitmeninių technologijų srityje. Šiame Levene (Belgija) įsikūrusiame institute tyrėjai kuria technologijas, kurių paviršiaus plotas – mažesnis už žmogaus plauko storį. ES remiamas „imec“ mikrolustus derina su skaitmenine technologija; tai suteikia galimybę anksti aptikti vėžį, padaryti ateities automobilius pažangesnius ir saugesnius eismui bei pagerinti mūsų gyvenimą sklandžiai sujungiant kasdien naudojamus prietaisus.

Sužinokite daugiau >

Karas su vaikų vėžiu

Austrijos biotechnologijų įmonė „Apeiron Biologics“ kuria vaistus vėžiui gydyti. Ypatingas dėmesys skiriamas retų formų vėžiui, kuriuo daugiausia serga vaikai. ES paskola padės bendrovei plėtoti mokslinius tyrimus ir ieškoti naujų kovos su liga būdų.

Skaityti daugiau >

Peržvelkite ES investavimo istorijas Peržvelkite ES investavimo istorijas
Peržvelkite ES investavimo istorijas ŽIŪRĖTI VISĄ SĄRAŠĄ

ES investavimo istorijos
Dalytis

EP rinkimai 2019 m. gegužės 23 - 26 d Taip, šį kartą balsuosiu
ECAS Login