investEU
Euroopa Liit pakub võimalusi

ELi panustab sinu tulevikku. Igas liikmesriigis on tulemused silmnähtavad.

Võimalus algab siit

PLOCAN: värav merendusuuringutesse

PLOCAN (The Oceanic Platform of the Canary Islands) on ujuvlabor, kus arendatakse tipptasemel meretehnoloogiat. See arvukate teadusprojektide keskus asub Gran Canaria idarannikul. Selles tegeletakse väga mitmesuguste valdkondadega merebioloogiast kuni meresõidukite projekteerimiseni.

Loe rohkem >

Arukamad ja väiksemad vahendid

Kolmkümmend aastat pärast asutamist on Imeci teaduskeskusest saanud üks nanoelektroonika ja digitaaltehnoloogia valdkonna turuliidritest. Keskus asub Belgias Leuvenis ning seal uuritakse võimalusi luua materjale ja seadmeid, mille pindala on väiksem juuksekarva läbimõõdust. Imec töötab ELi rahastuse abil välja mikrokiipide ja digitehnoloogiate kombineerimise võimalusi, mida saaks kasutada vähktõve varajaseks avastamiseks, arukamate ja ohutumate autode tootmiseks ning meie igapäevaste seadmete sujuvaks omavahel ühendamiseks, et muuta meie elu mugavamaks.

Saa rohkem teada >

Võitlus laste vähktõvega

Austria biotehnoloogiaettevõte Apeiron Biologics töötab välja vähiravimeid ning keskendub eelkõige lastel esinevatele haruldastele vähivormidele. ELi laen aitab ettevõttel laiendada oma teadusuuringuid ja arendada uusi vähiravimeetodeid.

Loe rohkem >

Avasta lugusid ELi investeeringute taga Avasta lugusid ELi investeeringute taga
Avasta lugusid ELi investeeringute taga VAATA TERVET NIMEKIRJA

Lood ELi investeeringutest
Jaga

Euroopa valimised 23 - 26 mai 2019 Jah, seekord lähen valima
ECAS Login