investEU
Euroopa Liit pakub võimalusi

ELi panustab sinu tulevikku. Igas liikmesriigis on tulemused silmnähtavad.

Jaga

Võimalus algab siit

ELi investeeringud loovad võimalusi 

Abi projektide käivitamiseks, kõigis eluetappides ja eas inimestele saadaval olevad sihtotstarbelised toetused ja skeemid, arukas laenamine täiendavate investeeringute kaasamiseks, sihtotstarbeline rahastamine kaasajastamiseks, arendamiseks ja ühendamiseks... Euroopa Liit pakub võimalusi, mis annavad konkreetset kasu, toetavad töökohtade loomist ja eristuvad kohapeal. 

Investeerimiskava >

ELi investeeringud muudavad sinu lähiümbrust 

ELi investeeringud käivitavad täiustusi, mis on tähtsad meie igapäevaelus: parem haridus, kaasajastatud tervishoid, rohelisem energia, uus transporditaristu ja arenenud tehnoloogia on vaid mõned näited. Tulemusi on näha igas linnas ja regioonis ning mandri kõige kaugemates nurkades. 

Avasta neid >

Lood ELi investeeringute taga 

Iga ELi investeeringu taga on inimeste lood. Tööturule sisenejate, tööliste, talupidajate, väikeettevõtjate, kooliõpilaste, praktikantide, mesinike, uurijate, kaupmeeste, üliõpilaste, transpordikasutajate, käsitööliste lood... Just nemad sobivad kõige paremini rääkima oma kogemustest. See platvorm keskendub lugude kogumisele sellest, mis toimub ELis just praegu.
 
Avasta lugusid ELi investeeringute taga Avasta lugusid ELi investeeringute taga Avasta lugusid ELi investeeringute taga VAATA TERVET NIMEKIRJA

Oluliste projektide kogu

E2C: kaks korda suurem eduvõimalus

Teist võimalust pakkuvates koolides (E2C) on varakult koolist väljalangenud 16–25aastastele noortele kohandatud programmid, mis on tavaharidussüsteemi omadest erinevad. See annab motiveeritud noortele teise võimaluse leida oma koht tööturul ning sotsiaalselt ja ühiskondlikult integreeruda.
Learn more > Read more about E2C: kaks korda suurem eduvõimalus

Ventilatsioonifirma mitmekesistab oma tegevust

Bulgaaria ettevõte NEKSAS, mis alustas ventilatsiooniseadmeid tarniva väikeettevõttena, suurendas tootmist tootevaliku mitmekesistamise abil. Tänu ELi tagatisega laenule ostis ettevõte maad ja ehitab nüüd kahte uut tootmisrajatist. See peaks tugevdama ettevõtte turupositsiooni ja võimaldama tal siseneda uutele turgudele.
Learn more > Read more about Ventilatsioonifirma mitmekesistab oma tegevust
ECAS Login