investEU
Euroopa Liit pakub võimalusi

ELi panustab sinu tulevikku. Igas liikmesriigis on tulemused silmnähtavad.

Jaga

Võimalus algab siit

ELi investeeringud loovad võimalusi 

Abi projektide käivitamiseks, kõigis eluetappides ja eas inimestele saadaval olevad sihtotstarbelised toetused ja skeemid, arukas laenamine täiendavate investeeringute kaasamiseks, sihtotstarbeline rahastamine kaasajastamiseks, arendamiseks ja ühendamiseks... Euroopa Liit pakub võimalusi, mis annavad konkreetset kasu, toetavad töökohtade loomist ja eristuvad kohapeal. 

Investeerimiskava >

ELi investeeringud muudavad sinu lähiümbrust 

ELi investeeringud käivitavad täiustusi, mis on tähtsad meie igapäevaelus: parem haridus, kaasajastatud tervishoid, rohelisem energia, uus transporditaristu ja arenenud tehnoloogia on vaid mõned näited. Tulemusi on näha igas linnas ja regioonis ning mandri kõige kaugemates nurkades. 

Avasta neid >

Lood ELi investeeringute taga 

Iga ELi investeeringu taga on inimeste lood. Tööturule sisenejate, tööliste, talupidajate, väikeettevõtjate, kooliõpilaste, praktikantide, mesinike, uurijate, kaupmeeste, üliõpilaste, transpordikasutajate, käsitööliste lood... Just nemad sobivad kõige paremini rääkima oma kogemustest. See platvorm keskendub lugude kogumisele sellest, mis toimub ELis just praegu.
 
Avasta lugusid ELi investeeringute taga Avasta lugusid ELi investeeringute taga Avasta lugusid ELi investeeringute taga VAATA TERVET NIMEKIRJA

Oluliste projektide kogu

E2C: kaks korda suurem eduvõimalus

06/11/2017
Teist võimalust pakkuvates koolides (E2C) on varakult koolist väljalangenud 16–25aastastele noortele kohandatud programmid, mis on tavaharidussüsteemi omadest erinevad. See annab motiveeritud noortele teise võimaluse leida oma koht tööturul ning sotsiaalselt ja ühiskondlikult integreeruda.
Loe rohkem > Read more about E2C: kaks korda suurem eduvõimalus

Ventilation firm diversifies

22/10/2017
Starting as a small ventilation equipment supplier, NEKSAS, from Bulgaria, increased production by diversifying its activities. Thanks to an EU-guaranteed loan, the company bought land and is building two new production facilities. This should strengthen its market position and allow it to move into new markets.
Loe rohkem > Read more about Ventilation firm diversifies

Tööpinnad ja pinnakatted koju ja äriruumidesse

04/07/2017
Hispaania ettevõte Cosentino toodab innovaatilisi ja ainulaadse disainiga pinnakatteid kasutamiseks nii kodus kui ka äripindadel. Ettevõtte tootevalikus on tippkaubamärgid Silestone ja Dekton. Euroopa Liidu toetus aitab Cosentinol eksportida oma tooteid rohkem kui 80 riiki. Neid võib leida ka näiteks Barcelona El Prati lennujaamast ning hotellist Burj Al Arab Araabia Ühendemiraatides.
Loe rohkem > Read more about Tööpinnad ja pinnakatted koju ja äriruumidesse
ECAS Login