investEU
Evropská unie je o příležitostech
EU investuje do vaší budoucnosti. Ve všech ostatních členských státech EU jsou vidět výsledky.
Sdílet

Příležitost začíná zde

Investice EU vytvářejí příležitosti

Podpora umožňující odstartování realizace projektů, individuálně přizpůsobené granty a programy dostupné ve všech fázích a pro každou věkovou kategorii, chytré půjčky umožňující generování dalších investic, cílené financování pro modernizaci, rozvoj a vytváření vzájemných vazeb... Evropská unie je o příležitostech přinášejících konkrétní prospěch, podporujících vytváření nových pracovních míst a majících vliv na lokální úrovni. 

Investiční plán >

Investice EU přinášejí změnu ve vaší blízkosti

Investice EU přinášejí zlepšení, jež ovlivňují náš každodenní život: lepší vzdělání, modernizaci zdravotnictví, zelenější energetiku, novou dopravní infrastrukturu, moderní technologie - to je jen několik málo příkladů. Výsledky jsou vidět v každém městě, v každém regionu, i v těch nejodlehlejších koutech kontinentu.  

Seznamte se s nimi >

Příběhy investic EU

Za každou investicí EU je příběh konkrétních lidí. Jsou to příběhy nového zaměstnání, příběhy dělníků, farmářů, podnikatelů, školáků, učňů, včelařů, vědců, obchodníků, studentů, uživatelů dopravy, řemeslníků a dalších. A právě oni by vám měli říci něco bližšího o svých zkušenostech. Tato platforma umožňuje shromažďovat různé příběhy, které se právě v tomto okamžiku odehrávají v EU
 
Seznamte se s příběhy investic EU Seznamte se s příběhy investic EU Seznamte se s příběhy investic EU ZOBRAZIT KOMPLETNÍ SEZNAM

Další relevantní projekty

Dragon – inovativní přístup k ražení tunelů

14/11/2017
Stavba tunelů je spojena s vyrubáním několika milionů metrů krychlových horniny. Ty často končí na skládce. Díky technologii DRAGON lze tento materiál analyzovat a třídit na místě. Cenné nerostné suroviny se oddělí a lze je dále zpracovat v odvětvích, jako je keramický či ocelářský průmysl.
Číst dále > Read more about Dragon – inovativní přístup k ražení tunelů
ECAS Login