investEU
Evropská unie je o příležitostech

EU investuje do vaší budoucnosti. Ve všech ostatních členských státech EU jsou vidět výsledky.

Sdílet

Příležitost začíná zde

Investice EU vytvářejí příležitosti

Podpora umožňující odstartování realizace projektů, individuálně přizpůsobené granty a programy dostupné ve všech fázích a pro každou věkovou kategorii, chytré půjčky umožňující generování dalších investic, cílené financování pro modernizaci, rozvoj a vytváření vzájemných vazeb... Evropská unie je o příležitostech přinášejících konkrétní prospěch, podporujících vytváření nových pracovních míst a majících vliv na lokální úrovni. 

Investiční plán >

Investice EU přinášejí změnu ve vaší blízkosti

Investice EU přinášejí zlepšení, jež ovlivňují náš každodenní život: lepší vzdělání, modernizaci zdravotnictví, zelenější energetiku, novou dopravní infrastrukturu, moderní technologie - to je jen několik málo příkladů. Výsledky jsou vidět v každém městě, v každém regionu, i v těch nejodlehlejších koutech kontinentu.  

Seznamte se s nimi >

Příběhy investic EU

Za každou investicí EU je příběh konkrétních lidí. Jsou to příběhy nového zaměstnání, příběhy dělníků, farmářů, podnikatelů, školáků, učňů, včelařů, vědců, obchodníků, studentů, uživatelů dopravy, řemeslníků a dalších. A právě oni by vám měli říci něco bližšího o svých zkušenostech. Tato platforma umožňuje shromažďovat různé příběhy, které se právě v tomto okamžiku odehrávají v EU
 
Seznamte se s příběhy investic EU Seznamte se s příběhy investic EU Seznamte se s příběhy investic EU ZOBRAZIT KOMPLETNÍ SEZNAM

Další relevantní projekty

Čistší ovzduší v Malopolsku

Polská města patří mezi nejznečištěnější v Evropě. V zájmu lepší kvalitu života obyvatel se města a obce v Malopolském vojvodství spojily a vytvořily síť ekokonzultantů. Tito odborníci radí místním lidem, jak nejlépe snižovat emise a získat finanční prostředky na podporu svého úsilí.
Číst dále > Read more about Čistší ovzduší v Malopolsku

Inteligentní systémy včelařství

Včely jsou nesmírně důležité pro zachování rovnováhy v přírodě. Závisí na nich potravinářství, biologická rozmanitost i environmentální udržitelnost. Díky finančním prostředkům z EU vyvinula bulharská firma Bee Smart Technologies digitální systém dálkové diagnostiky a monitorování včelstev. To včelařům umožní chovat více včel a lépe se starat o jejich zdraví.
Číst dále > Read more about Inteligentní systémy včelařství

Obchod pro maminky založený maminkami

Berlínský online obchod tausendkind prodává širokou škálu zboží pro děti a kojence pro každodenní použití i zvláštní příležitosti. Lidé, kteří hledají ideální dárek, zde najdou široký výběr oblečení, hraček, doplňků a nábytku. Obchod v roce 2010 založily za podpory různých organizací včetně EU dlouholeté přítelkyně Anike von Gagern a Kathrin Weißová.
Číst dále > Read more about Obchod pro maminky založený maminkami
ECAS Login