Europos Sąjunga

Apie šią svetainę

Apie šią svetainę

Europa.eu yra oficiali Europos Sąjungos (ES) interneto svetainė. Joje patogiausia pradėti ieškoti informacijos ir paslaugų, kurias siūlo ES, jeigu dar neperpratote mūsų svetainių struktūros.

Šioje svetainėje rasite:

  • pagrindinę informaciją apie tai, kaip veikia ES,
  • ES naujienas ir informaciją apie renginius,
  • nuorodas į ES informaciją ES institucijų ir agentūrų svetainėse.

Kas prižiūri šią svetainę?

Šią svetainę ES institucijų vardu prižiūri Europos Komisijos Komunikacijos generalinis direktoratas.

Kaip šia svetaine naudotis?

Galite atlikti šioje svetainėje paiešką pagal vieną iš pagrindinių temų, pvz., „Kaip funkcionuoja ES“, „Gyvenimas ir verslas ES“, „ES pagal temas“, arba naudodami paieškos sistemą.

ES informacijos ir paslaugų rodyklės

ES yra viena didžiausių pasaulyje informacijos internete skelbėjų, ir informacijos paieška gali atrodyti sudėtinga. Kiekvieną dieną internete paskelbiamas didžiulis kiekis informacijos, įskaitant įstatymus, statistiką, pranešimus spaudai, politikos ataskaitas ir t. t.

Visos ES institucijos ir agentūros turi savo svetaines. ES biurai visose valstybėse narėse bei viso pasaulio šalyse taip pat turi savo svetaines. Kitos paslaugos internete susijusios su įvairiausiais klausimais – nuo įmonės PVM mokėtojo kodo paieškos iki ES leidinių užsakymo ar pagalbos darbo užsienyje ieškantiems žmonėms.

Šioje svetainėje stengiamės nurodyti, kaip rasti šią informaciją. Pabandėme ją aiškiai sugrupuoti ir pateikėme aprašymus, nurodančius, ką galite tikėtis rasti spustelėję kiekvieną nuorodą.

Naudotojų pasitenkinimas

„Europa.eu“ sukurta jums. Mes bendradarbiaujame su svetainės naudotojais, kad šios svetainės struktūra ir kalba būtų kuo aiškesnė, ir nuolat ieškome būdų ją tobulinti.

Kas daroma gavus iš naudotojų atsiliepimų?

Pastabos, kurias gauname iš svetainės naudotojų, kartą per savaitę išverčiamos, skaitomos ir analizuojamos. Atsižvelgdami į jūsų atsiliepimus svetainę nuolat keičiame.

Atsiliepimus iš Europos Sąjungos portalo naudotojų gauname keturiais būdais:

  • atlikdami apklausą Padėkite mums tobulinti tinklalapį, per kurią kas savaitę gauname apie 3000 pastabų;
  • atlikdami atsitiktinę svetainės lankytojų apklausą, per kurią kas dvidešimto svetainės lankytojo prašome atsakyti į keletą trumpų klausimų;
  • Jei norite pateikti mums pastabų, pasiūlymų arba išsakyti savo nuomonę apie šią svetainę, parašykite mums 
    Kontaktinė formaforma, kurią svetainės lankytojai gali išsiųsti mums internetu ir gauti atsakymą 
  • svetainėje reguliariai atlikdami naršymo tyrimus, kad gautume atsiliepimų apie veikiančią svetainę ir rengiamus jos tinklalapius bei skyrelius. Atliekame ir kitų rūšių tyrimus, pavyzdžiui, praktinius, prototipų popieriuje, ir klasifikavimo.

Visos gaunamos pastabos ir pasiūlymai naudojant mašininio vertimo priemones išverčiami į mums suprantamas kalbas, o po to analizuojami. Bandome nustatyti pasikartojančias problemas ir nuolat atlikti pakeitimus – įdėti nuorodą, pakeisti nuorodos aprašymą ar kitais būdais padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją.

Visos gautos pastabos yra anoniminės, mes nekaupiame svetainę naudojančių ar atsiliepimus teikiančių asmenų duomenų.

Mūsų svetainės lankytojai

Lankytojų atsiliepimai ir mūsų analizės priemonė padeda mums sužinoti, kas lankosi svetainėje ir ko joje ieško. 2018 m. svetainėje „Europa“ per mėnesį apsilankydavo vidutiniškai 2,3 mln. žmonių, 25 % iš jų – iš ES nepriklausančių šalių. Apklausos dalyviai svetainėje dažniausiai lankėsi dėl profesinių priežasčių ir buvo ja patenkinti.

Back to top