Praca w Europie

W całej w Europie istnieją niezliczone miejsca pracy i możliwości znalezienia nowego zatrudnienia. Europass może pomóc w zaplanowaniu kariery zawodowej, a także w zdobyciu nowych umiejętności i znalezieniu odpowiedniej oferty, która umożliwi ich rozwój.

Zrób następny krok w karierze zawodowej z Europassem

Europass to darmowa platforma, na której możesz zarządzać swoją karierą zawodową przez całe życie, niezależnie od tego, czy właśnie szukasz swojej pierwszej pracy, czy też nowych wyzwań. Korzystając z platformy Europass, możesz:

Zarejestruj się i utwórz bezpłatny profil, aby sprawdzić, co Europass może Ci zaoferować.

Przedstaw swoje umiejętności za pomocą dokumentów Europass

Europass to również inne dokumenty, które pozwalają zaprezentować swoje umiejętności w czytelny sposób w całej UE:

  • Suplement Europass do dyplomu to informacje na temat Twojego dyplomu ukończenia szkoły wyższej (np. oceny, osiągnięcia, instytucja), pomocne przy ubieganiu się o nową pracę lub dalsze możliwości kształcenia.
  • Suplement Europass do Dyplomu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe to informacje na temat Twoich kwalifikacji zawodowych (np. oceny, osiągnięcia, instytucja), pomocne przy ubieganiu się o nową pracę lub dalsze możliwości kształcenia.
  • W dokumencie Europass-mobilność możesz opisać swoje doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki, pracy lub wolontariatu za granicą.
Informacje i wsparcie