europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Praca w Europie

W całej w Europie istnieje wiele miejsc pracy oraz możliwości znalezienia nowego zatrudnienia.Europass pomoże Ci zaplanować karierę zawodową i znaleźć możliwości rozwoju swoich umiejętności zawodowych.

Zrób następny krok w karierze zawodowej z Europassem

Europass obejmuje również inne narzędzia, które pozwalają zaprezentować swoje umiejętności w sposób czytelny w całej UE:

  • Suplement Europass do dyplomu zawiera przydatne informacje na temat Twojego dyplomu wykształcenia wyższego (np. oceny, osiągnięcia, instytucja), pomocne przy ubieganiu się o nową pracę lub dalsze możliwości kształcenia. 
  • Suplement Europass do świadectwa zawiera przydatne informacje na temat Twoich kwalifikacji zawodowych (np. oceny, osiągnięcia, instytucja), pomocne przy ubieganiu się o nową pracę lub dalsze możliwości kształcenia.
  • W dokumencie Europass-mobilność możesz opisać swoje doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki, pracy lub wolontariatu za granicą.

Zarejestruj się i utwórz bezpłatny profil, aby sprawdzić, co Europass może Ci zaoferować.

Przedstaw swoje umiejętności za pomocą dokumentów Europass

Europass to również inne dokumenty, które pozwalają zaprezentować swoje umiejętności w czytelny sposób w całej UE:

 

  • Suplement Europass do dyplomu to informacje na temat Twojego dyplomu ukończenia szkoły wyższej (np. oceny, osiągnięcia, instytucja), pomocne przy ubieganiu się o nową pracę lub dalsze możliwości kształcenia.
  • Suplement Europass do Dyplomu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe to informacje na temat Twoich kwalifikacji zawodowych (np. oceny, osiągnięcia, instytucja), pomocne przy ubieganiu się o nową pracę lub dalsze możliwości kształcenia.
  • W dokumencie Europass-mobilność możesz opisać swoje doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki, pracy lub wolontariatu za granicą.

Informacje i wsparcie