europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Co to jest Europass? 

Europass to darmowy zestaw narzędzi online, które pomagają użytkownikom przedstawić swoje umiejętności oraz zaplanować ścieżkę edukacyjną i zawodową w Europie.

Utwórz swój profil Europass

Możesz w jednym bezpiecznym miejscu w internecie utworzyć w ramach Europassu darmowy profil ukazujący wszystkie Twoje umiejętności, kwalifikacje i zdobyte doświadczenie.

Możesz podsumować swoje doświadczenie zawodowe, wykształcenie i odbyte szkolenia, a także znajomość języków obcych, umiejętności cyfrowe, projekty, doświadczenia w zakresie wolontariatu oraz wszelkie osiągnięcia, które uważasz za ważne. Możesz również przechowywać dyplomy, listy referencyjne lub inne dokumenty opisujące Twoje osiągnięcia w osobistej bibliotece Europass.

Profil możesz utworzyć w jednym lub kilku językach europejskich.

Jak korzystać z profilu Europass?

Twój profil Europass pomoże Ci zrobić następny krok w karierze zawodowej.

  • Przeanalizuj profil Europass, aby zastanowić się nad swoimi potrzebami i celami w związku z karierą zawodową
  • Przejrzyj profil Europass, aby prześledzić swój rozwój zawodowy i zaprezentować swoje osiągnięcia pracodawcy.
  • Otrzymuj propozycje ciekawych miejsc pracy i kursów, które pasują do Twojego profilu.
  • Udostępnij swój profil pracodawcom i osobom zajmującym się rekrutacją, aby mogli przesyłać Ci informacje o nowych ofertach pracy.
  • Udostępnij swój profil instytucjom edukacyjnym, aby mogły przesyłać Ci informacje o nowych możliwościach kształcenia i szkolenia.
  • Udostępnij swój profil doradcom zawodowym, aby otrzymywać ich porady.
  • Napisz podania o pracę. Prowadź rejestr wszystkich swoich podań i przygotuj życiorysy oraz listy motywacyjne.
apply with europass infographic

Twój profil Europass to osobisty rejestr Twoich osiągnięć. Regularna aktualizacja i wzbogacanie profilu zapewnią Ci stały dostęp do aktualnego opisu wszystkich Twoich umiejętności.

Wszystkie dane osobowe w Twoim profilu Europass są bezpieczne przechowywane. Tylko Ty masz dostęp do tych informacji i tylko Ty możesz je udostępniać innym.

Zacznij korzystać z Europassu

Zarejestruj się jeszcze dziś, aby utworzyć swój profil Europass. Usługa ta jest świadczona przez UE i jest całkowicie bezpłatna – bez ukrytych kosztów i opłat, bez konieczności subskrypcji.