europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Sprawdź swoje umiejętności cyfrowe!

Wykonanie tego prostego testu pozwoli Ci lepiej zrozumieć poziom Twoich umiejętności cyfrowych.

Po co sprawdzać poziom swoich umiejętności cyfrowych?

Obecnie na rynku pracy umiejętności cyfrowe wymagane są na większości stanowisk. Ten test składa się z pytań opracowanych na podstawie ram kompetencji cyfrowych i ułożonych w taki sposób, by łatwo było sprawdzić różne aspekty swoich umiejętności. 

Po zakończeniu testu otrzymasz szczegółowy raport z opisem poziomu Twoich umiejętności. Dzięki temu będziesz w stanie określić swoje mocne i słabe strony.

Jak przebiega test?

  • Najpierw, aby dostosować test do swoich potrzeb, odpowiedz na kilka prostych pytań dotyczących pracy Twoich marzeń i Twojego wykształcenia. 
  • Potem możesz przejść do właściwego testu, w którym przy każdym pytaniu wybierasz jedną odpowiedź.
  • Po zakończeniu testu zobaczysz poziom swoich umiejętności cyfrowych.
  • Otrzymasz również szczegółowe sprawozdanie z opisem tego poziomu. 

Co dalej?

Sprawdzenie swojego poziomu umiejętności cyfrowych to dopiero początek. Po uzyskaniu wyników możesz zobaczyć, nad którymi umiejętnościami musisz jeszcze popracować, aby przejść na wyższe stanowisko lub znaleźć pracę.

Na końcu testu wyświetli się plan nauki, który pomoże Ci znaleźć kursy potrzebne do osiągnięcia Twoich konkretnych celów.