europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Attīstiet savas prasmes brīvprātīgajā darbā

Brīvprātīgais darbs var jums sniegt bagātīgu pieredzi un iespējas pilnveidot prasmes. Europass jums var palīdzēt plānot un reģistrēt brīvprātīgā darba pieredzi.

Europass sadaļā “Manas intereses” norādiet valstis, kurās vēlaties veikt brīvprātīgo darbu, un jums svarīgus tematus vai intereses. Tādējādi jūs izvirzāt konkrētu mērķi, un Europass jums palīdz atrast piemērotus piedāvājumus. Varat arī reģistrēt visu savu brīvprātīgā darba pieredzi savā Europass profilā.

Jūs varat izvēlēties pilna vai nepilna laika brīvprātīgo darbu, lai paveiktu jums svarīgus darbus savā valstī vai ārzemēs. Brīvprātīgais darbs sniedz iespēju pozitīvi ietekmēt sabiedrību, tikties ar jauniem cilvēkiem un attīstīt tādas pamatprasmes kā problēmu risināšana, darbs komandā un efektīva saziņa. Brīvprātīgais darbs ārzemēs turklāt ir iespēja apgūt jaunas valodas un iepazīt citas kultūras un skatījumu.

Woman smiling friendly and pointing finger at you

Sagatavojieties brīvprātīgajam darbam

Kad esat atradis sev tīkamu brīvprātīgā darba iespēju, Europass var palīdzēt sagatavot pieteikumu.

Lai brīvprātīgo organizācijām pastāstītu par sevi un jūsu prasmēm, varat tieši dalīties ar savu Europass profilu.

Varat bez maksas sagatavot precīzi pielāgotu Europass CV un motivācijas vēstuli.

Reģistrējiet jauniegūtās iemaņas

Pieteikums ir tikai sākums jauniem piedzīvojumiem. Europass piedāvā iespēju jūsu profilā reģistrēt visas jaunās prasmes un pieredzi, kas gūta brīvprātīgajā darbā.

Varat pievienot jaunas iedaļas, lai reģistrētu savu brīvprātīgā darba pieredzi. Sniedziet sīkāku informāciju par apgūtajām iemaņām, jūsu pienākumiem un brīvprātīgo organizāciju, kurā darbojāties. Pievienojiet fotoattēlus, sertifikātus un citus dokumentus, lai visa informācija par jūsu brīvprātīgā darba pieredzi un jūsu prasmēm tiktu saglabāta vienuviet turpmākai uzziņai un izmantošanai.