europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Diploma pielikums

Esat tikko absolvējis mācību iestādi? Jums ir augstākās izglītības kvalifikācija, piemēram, bakalaura vai maģistra grāds? Diploma pielikums var jums palīdzēt iepazīstināt ar jūsu kvalifikāciju visā Eiropā.

Kas ir diploma pielikums

Diploma pielikums ir dokuments, kurā sniegta informācija, kas darba devējiem un izglītības iestādēm atvieglo jūsu kvalifikācijas izprašanu.

Piesakoties darbam vai kursiem ārzemēs, var būt grūti izskaidrot, ko esat iemācījies studijās. Šeit jums var palīdzēt diploma pielikums.

Kāda informācija tajā ir ietverta

Diploma pielikumā sniegta informācija par jūsu personīgajiem sasniegumiem, tostarp mācību kredītpunktiem, atzīmēm un mācību saturu.

Tajā ietverta informācija par: 

  • piešķirtās kvalifikācijas veidu un līmeni,
  • iestādi, kas piešķīrusi kvalifikāciju,
  • kursa saturu un gūtajiem rezultātiem,
  • konkrētās valsts izglītības sistēmu.

Šī informācija var palīdzēt darba devējam vai izglītības iestādei izprast jūsu kvalifikāciju, un jums — spert nākamo soli mācību procesā un karjerā.

Kā saņemt diploma pielikumu

Jūs varat pieprasīt diploma pielikumu augstākās izglītības iestādē, kurā studējāt.

Absolventiem vairāk nekā 40 valstīs ir tiesības saņemt diploma pielikumu automātiski, bez maksas un jebkurā no plaši lietotajām Eiropas valodām.

Diploma pielikumu piemēri

Jūsu diploms un diploma pielikums = perfekta kombinācija, piesakoties darbam vai kursiem citā Eiropas valstī.