Darbas Europoje

Galimybių dirbti ir susirasti naujų darbo vietų visoje Europoje yra daugybė. Europass gali padėti jums planuojant karjerą, įgyjant naujų įgūdžių ir susirandant geriausią galimybę juos realizuoti.

Ženkite kitą žingsnį savo karjeros link – pasinaudokite „Europass“!

Europass – tai nemokamų internetinių priemonių rinkinys, visą gyvenimą padėsiantis jums valdyti savo karjerą, tiek ieškant pirmojo darbo, tiek dairantis naujų galimybių. Naudodamiesi Europass galite:

Užsiregistruokite ir sukurkite nemokamą profilį, kad sužinotumėte, kaip „Europass“ gali jums padėti.

Su „Europass“ jūsų įgūdžiai taps matomi

„Europass“ platformoje rasite ir kitų priemonių, padėsiančių visoje Europoje aiškiai pateikti informaciją apie jūsų įgūdžius :

  • „Europass“ diplomo priedėlyje pateikiama apibendrinta informacija apie jūsų aukštojo mokslo diplomą (pvz., pažymius, rezultatus, mokymo įstaigą), kuri gali praversti teikiant paraišką dėl naujų studijų ar darbo vietos.
  • „Europass“ pažymėjimo priedėlyje pateikiama apibendrinta informacija apie jūsų profesinę kvalifikaciją (pvz., pažymius, rezultatus, mokymo įstaigą), kuri gali praversti teikiant paraišką dėl naujų mokymosi ar darbo vietos.
  • „Europass“ mobilumo dokumentas padeda aprašyti tarptautinę patirtį ir įgūdžius, įgytus mokantis, dirbant ar savanoriaujant užsienyje.
Raskite daugiau informacijos apie darbo galimybes įvairiose šalyse