europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Diplomo priedėlis

Turite aukštąjį išsilavinimą, pvz. bakalauro arba magistro laipsnį? Diplomo priedėlyje pateikta informacija apie jūsų studijų metu įgytą kvalifikaciją bus suprantama suinteresuotoms šalims visoje Europoje

Kas yra diplomo priedėlis?

Diplomo priedėlis – tai dokumentas, kuriame pateikiama informacija padeda darbdaviams ir švietimo įstaigoms suprasti jūsų kvalifikaciją.

Kai užsienyje teikiate prašymą priimti į darbą arba registruojatės į kursus, gali būti sunku paaiškinti, ko išmokote per savo studijas. Tokiu atveju padėti gali diplomo priedėlis.

Kokia informacija pateikiama?

Diplomo priedėlyje pateikiama informacija apie jūsų asmeninius pasiekimus, įskaitant gautus kursų kreditus, balus ir tai, ko išmokote.

Ši informacija nurodo: 

  • suteiktos kvalifikacijos rūšį ir lygį,
  • kvalifikaciją suteikusią įstaigą,
  • kursų programos turinį ir pasiektus rezultatus,
  • išsamius duomenis apie nacionalinę švietimo sistemą.

Ši informacija gali padėti darbdaviui arba švietimo įstaigai suprasti jūsų kvalifikaciją, kad galėtumėte žengti kitą žingsnį mokymosi ir profesinio gyvenimo kelyje.

Kaip gauti diplomo priedėlį?

Diplomo priedėlio galite paprašyti iš savo aukštojo mokslo įstaigos, kurioje studijavote.

Daugiau kaip 40-yje šalių absolventai turi teisę automatiškai ir nemokamai gauti diplomo priedėlį bet kuria iš pagrindinių Europos kalbų.

Diplomo priedėlių pavyzdžiai

Jūsų diplomas ir diplomo priedėlis – tai puikus derinys teikiant prašymą priimti į darbą arba registruojantis į kursus kitoje Europos šalyje.