europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

„Europass“ pažymėjimo priedėlis

Turite profesinę kvalifikaciją, pvz., pameistrio, arba baigėte mokomąją programą? „Europass“ pažymėjimo priedėlis gali padėti jums paprastai ir suprantamai informuoti apie savo profesinę kvalifikaciją Europoje.

Kas yra „Europass“ pažymėjimo priedėlis?

„Europass“ pažymėjimo priedėlis – tai dokumentas, kuriame pateikiama informacija padeda darbdaviams ir švietimo įstaigoms suprasti jūsų profesinę kvalifikaciją. „Europass“ pažymėjimo priedėlyje nurodoma:

  • jūsų kvalifikacijos paskirtis,
  • jos lygis,
  • mokymosi rezultatai,
  • informacija apie atitinkamą švietimo sistemą.

Kai užsienyje teikiate prašymą priimti į darbą arba registruojatės į kursus, gali būti sunku paaiškinti, ko išmokote per savo mokomąją programą. Tokiu atveju padėti gali „Europass“ pažymėjimo priedėlis.

Kaip gauti „Europass“ pažymėjimo priedėlį?

Savo profesinės kvalifikacijos „Europass“ pažymėjimo priedėlio galite ieškoti savo šalies duomenų bazėje arba savo švietimo įstaigos paprašyti daugiau informacijos.

„Europass“ pažymėjimo priedėlių pavyzdžiai

Jūsų profesinės kvalifikacijos dokumentas ir „Europass“ pažymėjimo priedėlis – tai puikus derinys teikiant prašymą priimti į darbą arba registruojantis į kursus kitoje Europos šalyje.