Mokykitės Europoje

Norite mokytis ar dalyvauti švietimo projektuose Europoje? Galimybės neišsemiamos! „Europass“ padės sudaryti mokymosi planą ir susirasti tinkamiausią vietą reikiamiems įgūdžiams įgyti.

Ženkite kitą žingsnį su „Europass“

„Europass“ yra nemokama internetinė platforma, padėsianti spręsti karjeros ir studijų klausimus visą gyvenimą. „Europass“ jums leis

Užsiregistruokite ir sukurkite nemokamą profilį, kad sužinotumėte, kaip „Europass“ gali jums padėti.

Su „Europass“ jūsų įgūdžiai taps matomi

„Europass“ platformoje rasite ir kitų priemonių, padėsiančių visoje Europoje aiškiai pateikti informaciją apie jūsų įgūdžius

  • „Europass“ diplomo priedėlyje pateikiama apibendrinta informacija apie jūsų aukštojo mokslo diplomą (pvz., pažymius, rezultatus, mokymo įstaigą), kuri gali praversti teikiant paraišką dėl naujų studijų ar darbo vietos.
  • „Europass“ pažymėjimo priedėlyje pateikiama apibendrinta informacija apie jūsų profesinę kvalifikaciją (pvz., pažymius, rezultatus, mokymo įstaigą), kuri gali praversti teikiant paraišką dėl naujų mokymosi ar darbo vietos.
  • „Europass“ mobilumo dokumentas padeda aprašyti tarptautinę patirtį ir įgūdžius, įgytus mokantis, dirbant ar savanoriaujant užsienyje.
Raskite daugiau informacijos apie mokymąsi skirtingose šalyse