europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

„Europass“ skaitmeniniai kredencialai

„Europass“ skaitmeniniai kredencialai yra skaitmeninė rinkmena, išduodama įstaigos, kurioje mokėtės. Joje aprašoma jūsų kvalifikacija, taip pat gali būti pateikiama informacija apie jūsų kursus, balus, projektus ir kitus pasiekimus.

Norint studijuoti, dirbti ar užsiimti savanoriška veikla, dažnai reikia pateikti darbdaviams, švietimo įstaigoms ir kitiems subjektams savo kvalifikacijos ir pasiekimų įrodymus. Tai gali būti sudėtinga, ypač jei naujų galimybių ieškoma kitoje šalyje.

Naudojantis „Europass“ skaitmeniniais kredencialais galima lengvai ir veiksmingai iš švietimo ir mokymo įstaigų gauti skaitmeninius diplomus ir pažymėjimus ir juos bendrinti.

Įstaiga, kurioje mokėtės, gali išduoti diplomą arba pažymėjimą „Europass“ skaitmeninio kredencialo forma.

Galima paprašyti, kad skaitmeninė rinkmena būtų išsaugota jūsų „Europass“ bibliotekoje arba būtų atsiųsta jums e. paštu ar kitaip. „Europass“ skaitmeninis kredencialas yra vertinga rinkmena, todėl būtinai laikykite ją saugiai.

 

Kodėl man reikia „Europass“ skaitmeninių kredencialų?

„Europass“ skaitmeniniais kredencialais galima pasidalyti su darbdaviais, švietimo ir mokymo įstaigomis ar kitomis organizacijomis, kurioms reikia informacijos apie jūsų kvalifikaciją. Peržiūrėdami jūsų „Europass“ skaitmeninius kredencialus, jie galės automatiškai įsitikinti, kad jūsų kvalifikacija yra tikra, suteikta tikrai jums, taip pat jie galės geriau suprasti, kokius įgūdžius ir patirtį turite. Visada įsitikinkite, kad tikrai žinote, su kuo dalijatės savo skaitmeniniais kredencialais. Skaitmeninius kredencialus išsaugojus savo „Europass“ bibliotekoje, galima nustatyti ribotą laikotarpį, kada juos galėtų matyti kiti atitinkami subjektai.

„Europass“ nemokamą ir saugią skaitmeninių kredencialų sistemą administruoja Europos Komisija

Jūsų įstaiga jus informuos, jei gausite „Europass“ skaitmeninį kredencialą. Jei turite klausimų apie „Europass“ skaitmeninius kredencialus, taip pat galite kreiptis į mus.

Siekdama išbandyti „Europass“ skaitmeninių kredencialų sistemą, Europos Komisija pradėjo bendradarbiauti su ES valstybėmis narėmis ir kitomis šalimis. Galite tapti vienu pirmųjų absolventų, gavusių diplomą arba pažymėjimą „Europass“ skaitmeninių kredencialų forma.

Jūsų įstaiga jus informuos, jei gausite „Europass“ skaitmeninį kredencialą. Jei turite klausimų apie „Europass“ skaitmeninius kredencialus, taip pat galite kreiptis į mus.

Smiling young woman showing her mobile phone