Susikurkite „Europass“ gyvenimo aprašymą

Naudojantis „Europass“ gyvenimo aprašymų kūrimo priemone galima nesunkiai internete susikurti gyvenimo aprašymą. Tuomet jį galima pateikti prašant priimti į darbą, registruojantis į švietimo įstaigą arba kursus, taip pat teikiant savanoriškos veiklos paraišką.

Plačiausiai žinoma gyvenimo aprašymo forma Europoje

„Europass“ gyvenimo aprašymas yra viena iš plačiausiai žinomų gyvenimo aprašymo formų Europoje. Ja paprasta naudotis ir ji yra puikiai pažįstama darbdaviams ir švietimo įstaigoms.

Pirmiausia jums reikės susikurti „Europass“ profilį ir jame įrašyti informaciją apie savo išsilavinimą, pasirengimą, darbo patirtį ir įgūdžius. Užpildžius „Europass“ profilį, keliais spustelėjimais galima susikurti tiek gyvenimo aprašymų, kiek reikia. Tiesiog pažymėkite informaciją, kurią norite įtraukti, pasirinkite geriausiai patinkantį dizainą, o likusį darbą padarys „Europass“. 

Gyvenimo aprašymus galima kurti, išsaugoti ir jais dalytis 29 kalbomis. Savo „Europass“ gyvenimo aprašymą galite parsisiųsdinti, išsisaugoti „Europass“ bibliotekoje ir pasidalyti juo su darbdaviais, EURES portalu ar kitais darbo skelbimų forumais.

Woman holding her Europass CV

Kaip parengti gerą gyvenimo aprašymą

Gyvenimo aprašymas – tai pirmoji galimybė informuoti būsimą darbdavį apie savo įgūdžius ir patirtį. Tai tarsi jūsų nuotrauka, iš kurios matyti, kas esate, kokius turite įgūdžius, išsilavinimą, darbo patirtį ir ką dar esate pasiekę.

Jūsų „Europass“ profilis

Jūsų „Europass“ profilis – tai priemonė, kurioje galima registruoti visus savo įgūdžius, kvalifikaciją ir patirtį. Jei „Europass“ profilį nuolat atnaujinsite, visada po ranka turėsite visą reikiamą informaciją, kad galėtumėte greitai parengti konkretiems atvejams tinkamus gyvenimo aprašymus ir darbo prašymus.

Sėkmės ieškant darbo!