europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Arendage oma oskusi vabatahtliku tegevuse kaudu

Vabatahtlik tegevus võib oskuste arendamiseks pakkuda väärtuslikke kogemusi ja võimalusi. Europass aitab teil vabatahtliku tegevuse kogemusi kavandada ja kaardistada.

Europass aitab teil leida vabatahtliku tegevuse kogemusi Europassi jaotise „Minu huvialad“ kaudu, loetledes riigid, kus toimuvast vabatahtlikust tegevusest olete huvitatud, ning teile olulised teemad või huvialad. Samuti saate Europassi profiili salvestada kõik oma vabatahtliku tegevuse kogemused.

Võite vabatahtlikuna tegutseda ükskõik millises teie jaoks olulises valdkonnas kas kodu- või välismaal ning kas täis- või osakoormusega. Vabatahtliku tegevuse kaudu võite avaldada ühiskonnale positiivset mõju, kohtuda uute inimestega ja arendada selliseid põhioskusi nagu probleemide lahendamine, meeskonnatöö ja tõhus teabevahetus. Vabatahtlik tegevus välismaal pakub ka võimalusi õppida uusi keeli ning kogeda uusi kultuure ja väljavaateid.

Woman smiling friendly and pointing finger at you

Valmistuge vabatahtlikuks tegevuseks

Kui olete leidnud sobiva vabatahtliku tegevuse võimaluse, võib Europass aidata teil oma kandideerimisavaldust ette valmistada:

saate jagada oma Europassi profiili otse vabatahtlike organisatsioonidega, et anda neile rohkem teavet teie ja teie oskuste kohta;

saate koostada tasuta ja kohandatud Europassi CV ja kaaskirja.

Kaardistage kõik oma uued oskused

Kuna kandideerimisavaldus on alles esimene etapp, pakub Europass teile võimalust oma profiilis kaardistada kõiki vabatahtliku tegevuse käigus omandatud uusi oskusi ja kogemusi.

Vabatahtliku tegevuse kogemuste kaardistamiseks võite lisada uusi kirjeid. Kirjeldage uute omandatud teadmiste üksikasju, teie ülesandeid ja organisatsiooni, kus te vabatahtlikuna tegutsesite. Lisage fotosid, tunnistusi ja muid dokumente, et kogu teave teie vabatahtliku tegevuse ja oskuste kohta oleks salvestatud ühte kohta, et saaksite seda edaspidi kasutada.