europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Kaheastmeline autentimine Europassi sisselogimiseks

Teie andmed Europassi kohta on paremini kaitstud, lisades oma Europassi kontole kahetegurilise autentimismeetodi (2FA) või kaheastmelise sisselogimismeetodi.

Teie andmed Europassi kohta on paremini kaitstud, lisades oma Europassi kontole kahetegurilise autentimismeetodi (2FA) või kaheastmelise sisselogimismeetodi. Ainult salasõna kasutamisest ei piisa praegu, sest enam kui 80 % häkkidest on tingitud kvalifikatsioonivargusest. Lihtne teine samm pärast salasõna sisestamist tagab, et teie konto on turvalisem häkkeritest, kes püüavad varastada mis tahes teavet, mida võidakse väärkasutada. Veenduge, et aktiveerite oma 2FA Europassis, kuna sellest saab peagi kohustuslik ohutusnõue.  

Mida peate tegema?  

  • Lisage EU LOGINi kontole teine seade (nutitelefon või tahvelarvuti). 

  • Laadige alla EU Logini rakendus oma telefonile või tahvelarvutile (IOS või Android). 

                                                       VÕI 

  • Linkige oma eID (elektrooniline ID) oma EU Logini kontole, klõpsake lingil Link minu eID. Selle valikuga saab siduda oma riikliku elektroonilise isikutunnistuse EU Logini kontoga.* 

Lõpetage protsess vastavalt juhendis selgitatud etappidele või vaadake videojuhendit

* Seda võimalust saab kasutada ainult teatavates ELi liikmesriikides. Kui te seda võimalust juba kasutate, ei ole vaja võtta täiendavaid meetmeid. 

Milline on 2FA aktiveerimise kasu? 

  • Suurem andmeturve; 

  • Pettuste arvu vähendamine; 

  • Juurdepääs oma kontole mis tahes süsteemist või keskkonnast, ilma et see ohustaks teie isikuandmeid ja delikaatseid andmeid. 

Milline on taust? 

Euroopa Komisjon rakendab 2FAd, et aidata teil hoida oma andmeid turvaliselt ja turvaliselt Europassi portaalis.  

Kogu teave Europassi kontol jääb samaks. See on vaid üks lisaetapp, mida peate tegema, et tagada oma andmete parem kaitse. 

Kui Teil on küsimusi või vajate selles protsessis abi, võtke ühendust Europassi kasutajatoega

 

Epass 2FA tutorial_final_ET.pptx
eesti
(3.89 MB - PPTX)
Download