europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Europassi tutvustus

Europass on veebipõhiste vahendite ja teabe kogum, mis aitab teil hallata igat oma sammu õpingutes ja karjääris.

Kõige usaldusväärsem Euroopa vahend õpingute ja karjääri haldamiseks

Europass võimaldab teil anda hea ülevaate oma oskustest ja kvalifikatsioonidest, olenemata sellest, kas õpite, asute tööle või otsite uusi väljakutseid. Euroopa Komisjon pakub seda teenust tasuta 30 keeles.

Tehke järgmine samm oma õpingutes või karjääris

Europass aitab teid õpingute või karjääri järgmises etapis. See võimaldab teil

  • kaardistada oma oskusi ja kogemusi;
  • tutvuda usaldusväärsete ja teie vajadustele vastavate õppimis- ja töövõimalustega Euroopas;
  • koostada CVsid ja kaaskirju, kasutades kergesti redigeeritavaid vorme;
  • saada täpset teavet Euroopas töötamise ja õppimise kohta;
  • leida linke vajalike tugivõrgustike juurde.

Sellega aitab Euroopa Komisjon teil saavutada oma täielikku potentsiaali ja leida kogu Euroopas võimalusi, mis vastavad teie oskustele ja kogemustele.

 

Man, smiling and pointing at you

Vahendid, mis toetavad teie õpi- ja karjäärialast arengut

Europass pakub tasuta veebipõhiseid vahendeid õppurite, spetsialistide ja tööotsijate toetamiseks. Enne taotluse saatmist tutvuge kindlasti mõnega neist:

Usaldusväärne teave Euroopas õppimise ja töötamise kohta

Europassist saab usaldusväärset teavet õppimise ja töötamise kohta erinevates Euroopa riikides. Selles on lingid asjakohastele Euroopa ja riiklikele allikatele. See lihtsustab sobivate kursuste ja vabade töökohtade leidmist. Samuti leiate sealt teavet selle kohta, kuidas oma kvalifikatsioone valideerida ja tunnustada.

Europassi digitaalsed tõendid

Europassi digitaalsed tõendid on õiguslikult samaväärsed pabersertifikaatidega. Need võimaldavad erinevatel asutustel väljastada digitaalseid ja võltsimiskindlaid kvalifikatsioone ja tõendeid tasuta. Neid tõendeid saab kasutada vabadele töökohtadele ja ülikoolidesse kandideerimiseks ning paljudel muudel eesmärkidel. Europassi platvormil saate neid turvaliselt säilitada ja jagada. Paberil tunnistuste ja diplomitega ei pea enam vaeva nägema.