europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Práce v Evropě

V Evropě existuje řada možností, jak se uplatnit a najít práci. Europass vám pomůže naplánovat si kariéru a najít vhodné pracovní příležitosti.

Udělejte další krok ve své kariéře s Europassem

Europass zahrnuje rovněž další nástroje, které vám mohou pomoci:

  • Dodatek k diplomu obsahuje užitečné informace o vašem vysokoškolském diplomu (např. titul, výsledky, instituce) a usnadní vám podání přihlášky do nového vzdělávacího kurzu nebo žádosti o zaměstnání. 
  • Europass-dodatek k osvědčení uvádí užitečné informace o vaší odborné kvalifikaci (např. titul, výsledky, instituce) a usnadní vám podání přihlášky do nového vzdělávacího kurzu nebo žádosti o zaměstnání.
  • Europass-mobilita pomáhá popsat vaši praxi a dovednosti, které jste získali v zahraničí během studijního, pracovního nebo dobrovolnického pobytu.

Zaregistrujte se, vytvořte si zdarma svůj profil a podívejte se, jak vám může Europass pomoci.

Nechte své dovednosti s Europassem vyniknout

Europass zahrnuje rovněž další nástroje, které vám mohou pomoci:

  • Dodatek k diplomu obsahuje užitečné informace o průběhu a výsledcích studia, které vám pomohou ucházet se o práci či další studium.
  • Europass-dodatek k osvědčení obsahuje informace o vaší odborné kvalifikaci a pomůže vám v hledání práce nebo dalším studiu.
  • Europass-mobilita (doklad o stáži) pomáhá popsat vaši praxi a dovednosti, které jste získali v zahraničí během studijní, pracovní nebo dobrovolnické stáže.

Informace a služby

Další služby EU