europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Otestujte si své digitální dovednosti

Vyzkoušejte si náš jednoduchý test, který vám pomůže zjistit, jakou máte úroveň digitálních dovedností.

Proč je dobré znát svou úroveň digitálních dovedností?

Na současném trhu práce je u většiny pracovních míst vyžadována určitá úroveň digitálních dovedností. Náš test obsahuje soubor otázek vycházejících z rámce digitálních kompetencí a je strukturován tak, aby jasně stanovil úroveň vašich dovedností. 

Po dokončení testu obdržíte přehled s popisem vaší úrovně. Zjistíte tak, jaké máte silné stránky a kde by naopak bylo potřeba znalosti prohloubit. 

Jak test funguje?

  • Nejprve budete muset odpovědět na několik otázek týkajících se vašeho vzdělání a vysněného pracovního místa. Na základě toho pak bude test přizpůsoben vašemu profilu. 
  • Pak následuje samotný test digitálních dovedností.
  • Po jeho dokončení se vám zobrazí, jakou úroveň digitálních dovedností máte.
  • Rovněž obdržíte podrobnou zprávu obsahující popis této úrovně. 

Jak postupovat dál?

Nyní již svou úroveň digitálních dovedností znáte. To však nestačí. Jakmile získáte výsledky testu, zjistíte zároveň, ve kterých oblastech se potřebujete zlepšit, budete-li se chtít profesně rozvíjet v současném zaměstnání nebo v budoucí práci.

Na konci testu si můžete zobrazit studijní plán, který vám pomůže zjistit, které kurzy absolvovat, abyste se v dané oblasti zlepšili.

Video file