Mūsu vide

Kādu pasauli jūs vēlaties radīt saviem bērniem?

Mūsu rīcība ir nopietni ietekmējusi mūsu planētu. Taču ES rāda citām valstīm piemēru, kā reaģēt uz klimata izmaiņām, aizsargāt apdraudētas sugas, glābt mežus un mazināt gaisa un ūdens piesārņojumu. Mēs visi varam piedalīties apkārtējās vides aizsardzībā, taču ES veic reālus pasākumus, lai atbalstītu ikdienas varoņus, kuri cīnās par mūsu vides saglabāšanu. Iepazīstiet varoņus, kuri sargā eiropiešus no šodienas draudiem un rītdienas riskiem. 

Jūras piedrazojums

Virziena maiņa: kā ES palīdz cīnīties pret plastmasas atkritumiem

Plastmasas maisi, pudeles, rotaļlietas, trauki — ja šie plastmasas izstrādājumi netiek izskaloti krastā vai neiekļūst zvejas tīklos, tie ūdenī pakāpeniski sadalās, tos apēd zivis un ar laiku tie nonāk mūsu uzturā. Iepazīstieties ar zvejniekiem, uzņēmējiem un zinātniekiem, kas strādā plecu pie pleca, lai samazinātu jūras piedrazojumu un aizsargātu nākamās paaudzes.

Uzzināt vairāk

Mūsu sabiedrība

Kā mēs varam pasargāt mūsu veidotās kopienas?

Atklājiet, kā ar ES palīdzību ikdienas varoņi sargā mums vissvarīgākās lietas — atbalsta cītīgi strādājošus uzņēmumus jūsu tuvumā un uzrauga jūsu dzīves ietaupījumus, raugās, lai lielie uzņēmumi maksātu taisnīgu nodokļu daļu, un cīnās ar citām negatīvām globalizācijas sekām.

Kravas automašīnu karteļi

Bez kompromisiem: kā ES apkaro negodīgu komercpraksi

Eiropas transporta uzņēmumi piegādā mūsu lielveikaliem svaigākos produktus, nogādā mūsu mājās labākās ierīces un neļauj apstāties mūsu dzīvei un darījumdarbībai. Tiem nav ne laika, ne līdzekļu, lai bažītos par to, vai kravas automašīnu ražotāji ievēro noteikumus. Turpiniet lasīt un uzziniet, kā ES iejaucas, lai nodrošinātu Eiropas uzņēmumu aizsardzību pret negodīgu komercpraksi.

Izpētiet stāstu

VAROŅI KAIMIŅOS

Vai pazīstat savus vietējos varoņus?

Daudzi cilvēki neaptver, cik svarīgu darbu tie veic, — galu galā mēs visi kā viens esam sabiedrības locekļi. Taču viņu darbam ir kritiski svarīga loma apkaimes aizsardzībā.
  
Viņi ir vietējie varoņi, un, pateicoties viņu pūlēm, mēs varam dzīvot neapdraudēti.