Mūsu vide

Kādu pasauli jūs vēlaties radīt saviem bērniem?

Mūsu rīcība atstājusi nopietnas sekas uz mūsu planētu. Taču ES rāda citām valstīm piemēru, kā reaģēt uz klimata izmaiņām, aizsargāt apdraudētas sugas, glābt mežus un mazināt gaisa un ūdens piesārņojumu. Mēs visi varam piedalīties apkārtējās vides aizsardzībā, taču ES veic reālus pasākumus, lai atbalstītu ikdienas varoņus, kuri cīnās par mūsu vides saglabāšanu. Iepazīstiet varoņus, kuri sargā eiropiešus no šodienas draudiem un rītdienas riskiem. 

Dabas saglabāšana

Storu glābšana: kā ES Donavas reģionā saglabā dabu un atbalsta vietējos iedzīvotājus

Pēdējo 50 gadu laikā storu populācija Donavas upē ir pastāvīgi samazinājusies. Zaudējot šo seno zivju sugu, vienlīdz nopietni tiktu ietekmēta gan upes veselība, gan Donavas zvejnieku kopienas. Uzziniet par ikdienas varoņiem, kuri strādā, lai aizsargātu storu dzīvotni un no tās atkarīgos dzīvniekus un kopienas.

Uzzināt vairāk

Mūsu sabiedrība

Kā mēs varam pasargāt mūsu veidotās kopienas?

Atklājiet, kā ar ES palīdzību ikdienas varoņi sargā mums vissvarīgākās lietas — atbalsta cītīgi strādājošus uzņēmumus jūsu tuvumā un uzrauga jūsu dzīves ietaupījumus, seko, lai lielie uzņēmumi maksātu taisnīgu nodokļu daļu, un cīnās ar citiem negatīviem globalizācijas ietekmes veidiem.

Nabadzības izskaušana

Pamatu izveide: kā ES palīdz pārtraukt nabadzības ciklu

Bezdarbs, nepilnvērtīgs uzturs, bezpajumtniecība — nabadzība visdažādākajos veidos ietekmē ģimenes no paaudzes paaudzē. Tāpēc ES rīko vietēja mēroga pasākumus, lai atbalstītu valsts dienestu, sociālo darbinieku un brīvprātīgo darbu nabadzības un sociālās atstumtības izskaušanā visā Eiropā.

Izpētiet stāstu

VAROŅI KAIMIŅOS

Vai pazīstat savus vietējos varoņus?

Daudzi cilvēki neaptver, cik svarīgu darbu tie veic, — galu galā mēs visi kā viens esam sabiedrības locekļi. Taču viņu darbam ir kritiski svarīga loma apkaimes aizsardzībā.
  
Viņi ir vietējie varoņi, un, pateicoties viņu pūlēm, mēs varam dzīvot neapdraudēti.