Mūsų aplinka

Kokio pasaulio norite savo vaikams?

Mūsų veiksmai daro didelį poveikį planetai. Tačiau ES kovos su klimato kaita, nykstančių rūšių apsaugos, miškų išsaugojimo, oro bei vandens taršos mažinimo iniciatyvos duoda toną ir tarptautiniams šios srities veiksmams. Kartu mes galime prisidėti prie aplinkos apsaugos, tačiau ES realiai padeda už mūsų aplinką kovojantiems kasdieniams herojams. Susipažinkite su herojais, saugančiais europiečius nuo esamų ir būsimų pavojų. 

Apsauga nuo nelaimių

Išgyvenimas per audrą. Kaip ES padėjo Airijai kovoti su potvyniais

2015–2016 m. Airijoje kilo vienas didžiausių potvynių per dešimtmetį. Stipriai lijo, vakarinę, pietinę pakrantes ir visą šalį siaubė audros. Sužinokite, kaip ES ankstyvojo perspėjimo ir stebėsenos sistemos padėjo Airijai kovoti su didžiuliu potvyniu ir užtikrinti žmonių saugumą.

Sužinokite daugiau

Mūsų visuomenė

Kaip galime apsaugoti savo sukurtas bendruomenes?

Sužinokite, kaip ES padeda ne tik jūsų kaimynystėje sunkiai dirbančioms įmonėms, rūpinasi jūsų gyvenimo santaupomis, užtikrina, kad didelės bendrovės sąžiningai mokėtų joms priklausančius mokesčius, kovoja su neigiamu globalizacijos poveikiu, bet ir užtikrina, kad kasdieniai herojai galėtų apsaugoti tai, kas jums svarbiausia.

Kova su skurdu

Energijos nepritekliaus mažinimas. Kaip ES gali užtikrinti, kad šeimoms netektų kęsti šalčio

Visoje ES daugeliui šeimų sunku padengti energijos išlaidas. Kai kurie gyventojai yra nepajėgūs pakankamai apšildyti savo namų, dėl to nukenčia jų sveikata, gerovė, gebėjimas dirbti. ES finansuoja projektus, pagal kuriuos padedama mažinti energijos nepriteklių – tokia parama pasinaudojo šeima iš Lietuvos.

Skaitykite istoriją

HEROJAI ŠALIA MŪSŲ

Ar pažįstate vietinius herojus?

Daugybė žmonių nesuvokia savo įtakos – jie yra bendruomenės nariai, kaip ir visi kiti. Tačiau savo darbe jie vaidina svarbų vaidmenį saugodami kaimynystę.
  
Tai vietiniai herojai, dėl kurių darbo galime toliau saugiai gyventi.