Welcome to EU and ME

#EUandME

Na čom ti najviac záleží? Od potuliek po plážach po turistiku, od surfovania po internete po zachraňovanie sveta – život v Európskej únii poskytuje nekonečné príležitosti na to, čo robíš – pričom nezáleží na tom, kam ťa tvoja cesta dovedie. Ako mladému občanovi ti EÚ môže poskytnúť všetky nástroje, ktoré potrebuješ na uvoľnenie svojho potenciálu a podnietenie vlastnej inšpirácie. Či už si energický podnikateľ, digitálny nadšenec alebo ochranca planéty, všetko podstatné nájdeš v kampani #EUandME. 

Nechaj sa inšpirovať krátkymi filmami v rámci kampane #EUandME od renomovaných európskych tvorcov a dozvieš sa viac o prepojení medzi trávením voľného času a EÚ.

KRÁTKE FILMY
MLADÍ VÍŤAZI FILMOVEJ SÚŤAŽE

Prečo by sa mali zabávať len profesionáli? Piatim talentovaným mladým filmovým tvorcom sme dali možnosť rozpovedať svoj vlastný príbeh v rámci kampane #EUandME s trochou pomoci od oceňovaného európskeho režiséra. Zoznámte sa so všetkými mladými režisérmi a dozviete sa viac o veľkej vízii v ich filme.

Digitálne príbehy

We asked intrepid explorers, scholarly students and eco-warriors from across Europe what they care most about. Find out what they said, and discover how the EU made their stories possible.