Welcome to EU and ME

#EUandME

Co jest dla Ciebie najważniejsze? Od plażowania po wędrówki z plecakiem, od surfowania po Internecie po ratowanie świata, Unia Europejska daje Ci mnóstwo możliwości, by robić to, co kochasz, gdziekolwiek Cię to zaprowadzi. Jako młody/a obywatel/ka UE dysponujesz wszystkim, czego potrzeba, by rozwinąć swój potencjał i rozpalić inspirację. Niezależnie od tego, czy prężnie rozwijasz firmę, kochasz cyfrowe nowinki, czy angażujesz się w ochronę naszej planety — wszystko sprowadza się do #EUandME. 

Obejrzyj nasze filmy krótkometrażowe z serii #EUandME w reżyserii renomowanych europejskich filmowców i dowiedz się, jak Unia pomaga Ci rozwijać Twoje pasje.

FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE
ZWYCIĘZCY KONKURSU DLA MŁODYCH FILMOWCÓW

Dlaczego tylko zawodowcy mają dobrze się bawić? Daliśmy pięciu utalentowanym młodym filmowcom możliwość opowiedzenia własnej historii #EUandME z niewielką pomocą uznanych europejskich reżyserów. Poznaj młodych filmowców i dowiedz się więcej o ich nowej wizji filmu.

Cyfrowe historie

We asked intrepid explorers, scholarly students and eco-warriors from across Europe what they care most about. Find out what they said, and discover how the EU made their stories possible.