Welcome to EU and ME

#EUandME

Kas tev ir vissvarīgākais? Eiropas Savienība sniedz nebeidzamas iespējas darīt to, kas tev patīk — no pludmaļu pārmeklēšanas, aktīvās atpūtas un sērfošanas internetā līdz pasaules glābšanai —, lai arī kur tas tevi aizvestu. ES tev kā jaunietim var nodrošināt visas iespējas sava potenciāla izpaušanai un sniegt iedvesmu. Neatkarīgi no tā, vai tu esi enerģisks uzņēmējs, digitālās pasaules entuziasts vai planētas aizstāvis, visa pamatā ir #EUandME. 

Iedvesmojies no mūsu #EUandME īsfilmām, kuras ir režisējuši atzīti Eiropas filmu veidotāji, un uzzini vairāk par to, kā tavs laika pavadīšanas veids ir saistīts ar ES.

ĪSFILMAS
JAUNO FILMU VEIDOTĀJU KONKURSA UZVARĒTĀJI

Kāpēc lai tikai profesionāļiem būtu iespēja izpausties? Mēs devām iespēju pieciem talantīgiem jaunajiem filmu veidotājiem ar goldalgotu Eiropas režisoru atbalstu izstāstīt savu #EUandME stāstu. Iepazīsties ar jaunajiem filmu veidotājiem un viņu filmām.

Digitālie stāsti

We asked intrepid explorers, scholarly students and eco-warriors from across Europe what they care most about. Find out what they said, and discover how the EU made their stories possible.