Welcome to EU and ME

#EUandME

Kas tau svarbiausia? Gyvenimas Europos Sąjungoje mums suteikia kone neribotas galimybes užsiimti patinkama veikla – ieškoti vertingų daiktų paplūdimyje, keliauti į žygius su kuprinėmis, naršyti internete ar gelbėti pasaulį. ES gali suteikti visas priemones, kurių reikia jauniems piliečiams, norintiems išnaudoti savo galimybes ir pasisemti įkvėpimo. Kad ir kas būtum – veiklus verslininkas, aistringas skaitmeninių technologijų mėgėjas ar planetos gelbėtojas – #EUandME padės visais atvejais. 

Pasisemk įkvėpimo iš #EUandME trumpametražių filmų, kuriuos režisavo garsūs Europos kino kūrėjai, ir sužinok daugiau apie tai, kas bendro tarp tavo laisvalaikio užsiėmimų ir ES.

TRUMPAMETRAŽIAI FILMAI
JAUNŲJŲ KINO KŪRĖJŲ KONKURSO NUGALĖTOJAI

Kodėl visos įdomybės turėtų likti tik profesionalams? Penkiems talentingiems jauniesiems kino kūrėjams suteikėme galimybę papasakoti savo #EUandME istoriją. Jiems šiek tiek padėjo pripažinti Europos režisieriai. Susipažinkite su visais jaunaisiais kino kūrėjais ir sužinokite daugiau apie plataus užmojo mintis, kurias jie perteikė savo filmuose.

Skaitmeninės istorijos

We asked intrepid explorers, scholarly students and eco-warriors from across Europe what they care most about. Find out what they said, and discover how the EU made their stories possible.