Welcome to EU and ME

#EUandME

Visi mes turime skirtingų siekių ir atsidedame skirtingai veiklai: vieni pasineriame į studijas, kiti mėgstame keliauti, vieniems patinka naršyti internete, o kiti imamės gelbėti pasaulį. Gyvenimas Europos Sąjungoje mums teikia kone neribotas galimybes užsiimti patinkama veikla. ES iniciatyvos ir teisės aktai – tai priemonės tavo svajonėms įgyvendinti, jie gali tapti tavo įkvėpimo šaltiniu ir padėti tau atskleisti visą savo potencialą.

Norėtum praplėsti savo akiratį? Pirmyn! ES ir tu tapsite puikia komanda.

Skaitmeninės istorijos

„Pušku pušku“ sėdmaišių odisėja: kaip beformis maišas tapo stilingu baldu

Kai prieš 10 metų vilnietis Remigijus Balčiūnas sukūrė savo pirmąjį sėdmaišį, jis tikėjosi nustebinsiąs svečius neįprastu, tačiau jaukiu savo svetainės interjero elementu. Šiandien Remigijaus sėdmaišių įmonės produkcija yra pristatoma tarptautinėse parodose ir puošia daugiau nei dvidešimties pasaulio šalių gyventojų namus.

Jus taip pat galėtų sudominti

Manto Bertulio istorija: nuo nutrūktgalviškų nuotykių Europoje iki kelionių žurnalistikos

Populiarių pokalbių šou ir kelionių portalo „Kvepia kelionėm“ įkūrėjo Manto Bertulio portretą pavaizduoti sunku, nebent pavyktų nupiešti kelionę. Jaunystėje susižavėjęs keliaujančiais nuotykių ieškotojais, Mantas nusprendė ir pats susikurti tokį gyvenimą, kuris jam leistų keliauti ir dar neštų...

Dovilės istorija

#EUandME Dėl suteiktos ES paramos Dovilė gali išmokti daugiau apie rinkodarą, verslo valdymą ir apskaitą, kad padėtų sukurti sėkmingą žemės riešutų sviesto verslą.

Cedrico istorija

#EUandME ES iniciatyvos dėka Cedric galėjo vykti į užsienį savanoriauti ir mokyti vaikus, kaip žaisti futbolą ir realizuoti save.

Žinomos multimedijų žurnalistės istorijos skatina pokyčiams

Atrasti gyvenimo profesiją išvykus į kitą šalį skamba kaip pasakos motyvas. Tačiau Bertai Tilmantaitei pažinti fotožurnalistiką padėjo būtent studijos Danijoje, kur tuomet žurnalistikos bakalauro ketvirtakursė išvyko pagal studijų mainų programą Erasmus. Šiandien Berta yra tarptautinių...