Welcome to EU and ME

#EUandME

Mis sulle kõige tähtsam on? Randade kammimisest seljakotiga rändamiseni ja internetis surfamisest maailma päästmiseni – Euroopa Liidus elades on sul lõputult võimalusi teha seda, mida armastad – mis iganes see on. EL saab sulle kui noorele kodanikule anda kõik vahendid, mida vajad oma potentsiaali saavutamiseks ja innustuse ammutamiseks. Olenemata sellest, kas oled toimekas ettevõtja, digitaalmaailmahuviline või planeedi eest võitleja – see kõik on #EUandME. 

Ammuta inspiratsiooni Euroopa filmimeistrite lavastatud #EUandME lühifilmidest ja saa rohkem teada selle kohta, kuidas on seotud su harrastused ja Euroopa Liit.

LÜHIFILMID
NOORTE FILMITEGIJATE VÕISTLUSE VÕITJAD

Miks peaks kogu lõbu proffidele jääma? Andsime viiele noorele ja andekale filmitegijale võimaluse rääkida omaenda #EUandME lugu koostöös auhinnatud Euroopa režissööriga. Tutvu kõigi noorte filmitegijatega lähemalt ja uuri järele, milline oli nende visioon.

Digitaalsed lood

We asked intrepid explorers, scholarly students and eco-warriors from across Europe what they care most about. Find out what they said, and discover how the EU made their stories possible.