EYCH

Sekretariát kampaně

Sekretariát kampaně je asistenční služba fungující v angličtině, na niž je možné se obracet v záležitostech týkající se veškerých komunikačních a propagačních aktivit.

Prohlášení o ochraně soukromí

Asistenční službu provozuje externí poskytovatel, společnost ICF Mostra. Pokud budete potřebovat technickou pomoc nebo s čímkoli poradit v oblasti komunikace či propagace, neváhejte se na tuto službu obrátit. Informace, které asistenční služba poskytuje, nejsou právně závazné – a to bez ohledu na to, jakým způsobem budete službu kontaktovat. Vaše žádost, včetně vašich osobních údajů, bude zpracována asistenčním týmem sekretariátu kampaně v ICF Mostra, a to výhradně za účelem vyřízení vaší žádosti. Osobní údaje, včetně e-mailové adresy, které uvedete ve formuláři, budou rovněž uchovány Generálním ředitelstvím pro vzdělávání, mládež, sport a kulturu (GŘ EAC) s cílem pomoci vám s vaší záležitostí. Všechny údaje jsou uchovávány pouze po dobu nezbytně nutnou. Proto se budeme snažit vaše osobní údaje z našich serverů odstranit do 1 roku poté, co jsme na vaši žádost odpověděli.

Máte právo na přístup a opravu údajů, které se vás týkají. V takovém případě se obraťte na některou z níže uvedených osob:

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
18 + 0 =

Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.