Přejít na hlavní obsah
Fórum evropské občanské iniciativy

Oběti kybernetického pronásledování by měly získat skutečnou pomoc nejen psychologické konzultace.

Autor /Autorka: io po |
Datum aktualizace: 18/10/2021 |
Počet zobrazení: 402

Kybernetické pronásledování může mít různou úroveň intenzity a může oběti způsobit různou škodu.

Kybernetické pronásledování je velmi často, ne-li téměř pokaždé off-line a fyzicky. 

Lidé, kteří jsou oběťmi kybernetického pronásledování, potřebují skutečnou pomoc a tato pomoc není pouze psychologickou konzultací. Mohou potřebovat bezpečné místo pro život. Mohou potřebovat bezpečné zaměstnání.

Chci prostřednictvím své iniciativy pomoci poskytnout individualizovanou pomoc a pomoc lidem, kteří jsou oběťmi kybernetického pronásledování. 

Máte-li zájem o účast ve skupině organizátorů mé občanské iniciativy „Byberstalické oběti by měly získat skutečnou pomoc, nejen psychologickou konzultaci“, napište to prosím na mě.

V mém případě kybernetické pronásledování zveřejnilo sexuální údaje a další soukromé informace, aby pracovalo v cca 40 francouzské společnosti pro veřejnou zábavu. Po dalším pokusu pokračovat v práci v jiné společnosti v Německu (nesouvisející s francouzskou společností), kde se obtěžování opakovalo, jsem musel zůstat bez práce, abych se vyhnul sebevraždě.

V mém případě se kyberstalizátoři obrátili na sousedy, aby mě obtěžovali, abych prodával rodinný majetek za méně než pětinu jeho hodnoty.

Informoval jsem policii o kybernetickém pronásledování a o dva roky později jsem stále aktivně obtěžován.

 

 

0
Hlasování

Připojit komentář

Chcete-li vkládat připomínky, musíte provést ověření identity nebo se zaregistrovat.
Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Vyjádření uvedená na Fóru evropské občanské iniciativy odrážejí pouze názory jejich autorů a nelze je v žádném případě považovat za vyslovení postoje Evropské komise nebo Evropské unie.
Jste připraveni zaregistrovat vlastní iniciativu? Chcete některou z iniciativ podpořit? Potřebujete více informací o probíhajících nebo uzavřených iniciativách?