Przejdź do treści głównej
Forum europejskiej inicjatywy obywatelskiej

Planujesz wystąpić z europejską inicjatywą obywatelską? Zajmujesz się obecnie promowaniem konkretnej inicjatywy?  A może chcesz wziąć udział w dyskusji na temat ewentualnych inicjatyw obywatelskich?

Na tym forum znajdziesz informacje i porady dotyczące europejskiej inicjatywy obywatelskiej. Jest to również miejsce do dyskusji na temat wszelkich zagadnień związanych z inicjatywą. Niektóre funkcje są dostępne dopiero po zarejestrowaniu się. Obsługą tej platformy w imieniu Komisji Europejskiej i na mocy zawartej z nią umowy zajmuje się Europejskie Biuro Działań Obywatelskich (ECAS – European Citizen Action Service).

Aby zapoznać się z wykazem europejskich inicjatyw obywatelskich lub zarejestrować nową inicjatywę, odwiedź stronę internetową europejskiej inicjatywy obywatelskiej.

Infographic (2022) | European Citizens' Initiative: Data & Figures
European Citizens' Initiative: Data & Figures
angielski
(816.19 KB - PDF)
Pobierz
Wstępny film wideo - Forum Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej

Upcoming Webinar

Webinarium „Podstawowe umiejętności dla organizatorów europejskiej inicjatywy obywatelskiej – wprowadzenie”

  • Data początkowa: 10/19/2022 - 12:30

Najnowsze materiały szkoleniowe

Więcej materiałów znajdziesz na stronie LEARN 

Kurs online: Podstawowe umiejętności dla organizatorów europejskiej inicjatywy obywatelskiej 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat procesu i praktyk, które zapewnią sukces Twojej inicjatywie obywatelskiej? Weź udział w naszym kursie online: kurs online:

Ten kurs dotyczy praktycznych aspektów europejskiej inicjatywy obywatelskiej: - obszarów kompetencji Komisji i procesu rejestracji - skutecznego prowadzenia kampanii w internecie i na żywo w czasach Covid - zbierania podpisów - wymogów w zakresie ochrony danych - budowania ogólnoeuropejskich sieci poparcia - zbierania funduszy - rzecznictwa - działań następczych. 

Udana inicjatywa

Minority SafePack – milion podpisów za różnorodnością w Europie
polski
(582.07 KB - PDF)
Pobierz

Obserwuj europejską inicjatywę obywatelską w mediach społecznościowych

The discussion continues on Twitter, LinkedIn and Facebook. We are active on these platforms, using the #EUTakeTheInitiative hashtag.

Obserwuj nasze konta w serwisach społecznościowych!

Udostępnij tę stronę

Zastrzeżenie prawne: Opinie wyrażone na forum europejskiej inicjatywy obywatelskiej odzwierciedlają wyłącznie punkt widzenia ich autorów i w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem Komisji Europejskiej ani Unii Europejskiej.
Chcesz przystąpić do rejestracji inicjatywy? Zamierzasz poprzeć inicjatywę? Szukasz informacji o trwających lub zakończonych inicjatywach?