Microsoft Internet Explorer’ın daha eski bir sürümünü kullanmakta olduğunuzu fark ettik. Bu web sitesi Internet Explorer sürüm 9 ve daha sonrası için optimize edilmiştir, lütfen bu web sitesinin tüm özelliklerinden yararlanabilmek için tarayıcınızı güncelleyin. Internet Explorer’ın yeni sürümünü karşıdan yüklemek için Microsoft’un web sitesini http://www.microsoft.com ziyaret edin.

Avrupa Gençlik Portalı

Avrupa’daki gençler için bilgiler ve fırsatlar.


flag

Etkinlikler

Tallinn
© European Commission

Citizens’ Dialogue in Tallinn

Join the debate with Vice-President Siim Kallas and Vice-President Olli Rehn!

The Citizens'  Dialogue in Tallinn will be focused on the future of the European economic and monetary union and will be led by the European Commission Vice-President Siim Kallas (responsible for Transport) and the Vice-President Olli Rehn, (responsible for Economic and Monetary Affairs and the Euro).

 

You can register to attend this debate in person or join online on the website, where you can watch the live stream and make comments. You can also post comments on Facebook or on Twitter using the hashtag #EUdeb8.

 

The debates are part of the 2013 European Year of Citizens: an entire year dedicated to your rights as a European citizen.

Buradan çevrimiçi katılın: Citizens' Dialogue Tallinn
venue
RadissonBlu Hotel, Rävala puiestee 3, Tallinn - Estonya