Portale Europeo per i Giovani

Informazioni e opportunità per i giovani in Europa.

Karta EYCA
Karta EYCA

Vezměte s sebou na prázdniny kartu EYCA!

Léto je tady! Školy rozdaly vysvědčení a uzavřely své brány. Přemýšlíte, co s volným časem? Hodláte cestovat? Nezapomeňte si vzít kartu EYCA!

K čemu je karta EYCA?

Jde o mezinárodní identifikační průkaz pro mladé lidi. Lze ji využít nejen k prokázání totožnosti, ale hlavně jako slevovou kartu po celé Evropě. V Evropě jde o nejrozšířenější slevovou kartu pro mladé lidi (podle statistik ji má okolo 5 milionů lidí). Slevy jsou nabízeny v různých oblastech od dopravy, přes kulturu, ubytování, stravování až po sport, služby či vzdělávání a nakupování. Více informací zde.

 

Pro koho je určena?

Pro mladé lidi ve věku 5 až 30 let. Studium není pro získání karty podmínkou.

 

Co se nabízí?

Chystáte se do bruselského akvária? Hledáte levné ubytování na Baleárech? Přemýšlíte, že byste v Athénách zašli do Židovského muzea v Řecku? Tam všude a na mnoha dalších místech Vám karta může být nápomocná. Podívejte se do databáze slev na další výhody. Nabízí se dohromady až 60 000 slev po celém kontinentě.

Kartu EYCA uznávají v 38 evropských státech. Pokud s ní vyrazíte na dovolenou, jazykový pobyt nebo brigádu, můžete ušetřit spoustu peněz. A slevy se nabízí také při výletech po České republice.

 

Jak kartu získat?

Kartu lze objednat online skrz české stránky EYCA nebo si můžete vyhledat nejbližšího distributora těchto karet na mapě.