Portale Europeo per i Giovani
Informazioni e opportunità per i giovani in Europa.

Vezměte s sebou na prázdniny kartu EYCA!

Karta EYCA
Karta EYCA
Léto je tady! Školy rozdaly vysvědčení a uzavřely své brány. Přemýšlíte, co s volným časem? Hodláte cestovat? Nezapomeňte si vzít kartu EYCA!

K čemu je karta EYCA?

Jde o mezinárodní identifikační průkaz pro mladé lidi. Lze ji využít nejen k prokázání totožnosti, ale hlavně jako slevovou kartu po celé Evropě. V Evropě jde o nejrozšířenější slevovou kartu pro mladé lidi (podle statistik ji má okolo 5 milionů lidí). Slevy jsou nabízeny v různých oblastech od dopravy, přes kulturu, ubytování, stravování až po sport, služby či vzdělávání a nakupování. Více informací zde.

 

Pro koho je určena?

Pro mladé lidi ve věku 5 až 30 let. Studium není pro získání karty podmínkou.

 

Co se nabízí?

Chystáte se do bruselského akvária? Hledáte levné ubytování na Baleárech? Přemýšlíte, že byste v Athénách zašli do Židovského muzea v Řecku? Tam všude a na mnoha dalších místech Vám karta může být nápomocná. Podívejte se do databáze slev na další výhody. Nabízí se dohromady až 60 000 slev po celém kontinentě.

Kartu EYCA uznávají v 38 evropských státech. Pokud s ní vyrazíte na dovolenou, jazykový pobyt nebo brigádu, můžete ušetřit spoustu peněz. A slevy se nabízí také při výletech po České republice.

 

Jak kartu získat?

Kartu lze objednat online skrz české stránky EYCA nebo si můžete vyhledat nejbližšího distributora těchto karet na mapě.

Pubblicato: mar, 04/07/2017 - 09:53


Tweet Button: 

Link correlati


Info for young people in the western balkans

Hai bisogno di aiuto o consulenza da parte di un esperto?

Chiedilo a noi!