European Youth Portal
Information and opportunities for young people across Europe.

Meklē iespējas strādāt brīvprātīgo darbu?

Ja vēlaties pievienoties augošajam to jauniešu pulkam, kuri Eiropā un visā pasaulē veic brīvprātīgo darbu, internetā ir daudzas vietas, kur vari izvēlēties sev vislabāko variantu!

 

Brīvprātīgais var būt ikviens. Nepieciešama tikai motivācija, līdzjūtība un vēlme strādāt un mācīties no citiem. 
 
Tu vari uzsākt krāt savu pieredzi, īstenojot brīvprātīgo darbu tepat Latvijā, tad doties arī tālāk ārpus Latvijas robežām un kļūt par brīvprātīgo citās valstīs.
 
Ir daudzi iemesli, kādēļ cilvēki izlemj darīt brīvprātīgo darbu. Parasti viņi vēlas dot citiem ko labu un panākt izmaiņas viņu dzīvē. Varbūt kāds vēlas izmēģināt savu nākotnes profesiju, kāds vienkārši atpūsties no ikdienas un veltīt laiku savai izaugsmei.
 
Neatkarīgi no tā, kad nolemsi kļūt par brīvprātīgo un ko tieši nolemsi darīt, tas tev dos neskaitāmus ieguvumus. Darīdams brīvprātīgu darbu, palīdzēsi atsevišķiem cilvēkiem, sabiedrībai un videi. Tev būs iespēja satikt jaunus cilvēkus un vienlaikus padziļināt izpratni par sabiedrību.
 
Brīvprātīgo darba pieredze var noderēt arī tavā karjerā, jo attīstīsi un iegūsi jaunas sociālās, tehniskās, kopdarba un problēmu risināšanas iemaņas. Brīvprātīgais darbs noteikti lieliski papildinās tavu CV. To novērtēs arī darba devēji.
 
 

Published: Tue, 14/05/2013 - 19:44


Tweet Button: 

Related links


Info for young people in the western balkans

Need expert help or advice?

Ask us!