Euroopan nuorisoportaali
Tietoa nuorille eurooppalaisille

Idejas un padomi brīvdienām Eiropā!

© fotolia.com - Jürgen Fälchle
Iegūsti pāris noderīgus padomus brīvdienām Eiropā. Tādus apslēptos dārgumus, kas atklāj visiem pieejamu tūrismu un mobilās aplikācijas, lai ceļojums būtu drošs!

Esi jau ieplānojis savu ceļojumu ar automašīnu, motociklu vai divriteni pa Eiropu, bet vai tu zini ātruma ierobežojumus uz lielceļiem Spānijā, vai riteņbraucējam nepieciešams lietot ķiveri Zviedrijā? Tu vari lejuplādēt bezmaksas Eiropas ceļu drošības aplikāciju, kurā varēsi atrast katras valsts visus nozīmīgākos ceļu satiksmes drošības noteikumus, kā arī jautras spēles!

 

Ja tu dod priekšroku sabiedriskajam transportam, piemēram, InterRail piedzīvojumiem visā Eiropā vai laivu ekskursijai pa Vidusjūras salām, tad pārliecinies, ka zini savas pasažiera tiesības. ES ir vienīgā pasaulē, kurā pilsoņi ir pasargāti ar Pasažieru tiesībā – vai viņi ceļo, izmantojot avio, dzelzceļa, ūdens vai autobusu transporta pakalpojumus. Lejuplādē pasažieru tiesību mobilo aplikāciju un zini savas tiesības, lai kur tu atrastos! Un neaizmirsti, ka Eiropa piedāvā dažāda veida tūrisma galamērķus, ieskaties, kādus populārākos galamērķus vari apmeklēt!

 

Tik daudz galamērķu un bezgalīgi daudz iespēju, ka varētu radīt pat grūtības izvēlēties īsto. Lai izvēlētos, iesakām ieskatīties Eiropas apslēptajos dārgumos – izbaudi brīvdienas zem Eifeļa torņa vai dodies uz Bekingemas pili. Esi gatavs iepazīt jaunus stilus, atklāt jaunus horizontus, iekarot Eiropas pludmales vai ziemas atpūtas vietas, vai varbūt doties medusmēnesī!

 

Ja tevi vairāk interesē kultūra, tad vari izbaudīt kādu no 26 "Eiropas kultūras maršrutiem", šķērsojot vairākus reģionus vai valstis, kas ļaus tev izbaudīt Eiropas kultūras tūrisma dažādību un piedāvājumus. Tu vari izvēlēties visdažādākos maršrutus – sākot ar the Phoenicians’ Route, līdz pat Olīvu koku maršrutam. Un vēl daudz ko citu!

 

Lai arī kurp dotos, Eiropas dabas skaistums un kultūras dažādība kļūst par pasaules iecienītu tūrisma galamērķi. Turklāt tagad ir lētāk izmantot kartes, dalīties ar video un foto, izmantojot sociālos medijus. No 1. jūlija ES noteica cenas datu lejuplādei – tā tika samazināta vairāk kā uz pusi – no 45 centiem par megabaitu uz 20 c/MB.

 

Izbaudi savas brīvdienas!

 

Julkaistu: Ke, 06/08/2014 - 10:51


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Tarvitsetko apua tai neuvoja?

Ota yhteyttä