We noticed that you are using an older version of Microsoft Internet Explorer. This website is optimised for Internet Explorer version 9 and later, so please consider upgrading your browser so that you can enjoy all of this website's features. Visit the Microsoft website http://www.microsoft.com to download a newer version of Internet Explorer.

European Youth Portal

Information and opportunities for young people across Europe.


flag

Structured Dialogue

© shutterstock.com - Andresr

Nacionalinė darbo grupė tavo šalyje

Visų 27 nacionalinių darbo grupių kontaktiniai duomenys.

Austrija

Kontaktai: Robert Lender  arba   Nacionalinė jaunimo taryba

E. paštas: robert.lender@bmwfj.gv.at  arba  office@jugendvertretung.at

 

Belgija

Flamandų bendruomenė

Asmuo ryšiams: Wout van Caimere

E paštas: wout.vancaimere@ambrassade.be

 

Prancūzakalbė bendruomenė

Asmuo ryšiams: Aurelie Vanossel

E. paštas: aurelie.vanossel@cwfb.be

 

Vokiškai kalbanti bendruomenė

Kreiptis į: Struktūrinio dialogo nacionalinę darbo grupę

E. paštas: sd@rdj.be

 

Bulgarija

Asmuo ryšiams: Petyo Kanev

E. paštas: p.kanev@mpes.government.bg

 

Kroatija

Asmuo ryšiams: Ante Martic         arba          Anamarija Soco

E. paštas: Ante.Martic@mspm.hr  arba  dijalogsmladima@gmail.com

 

Kipras

Asmuo ryšiams: Yiannis Trimithiotis

E. paštas: youth.dialogue.cyprus@gmail.com  arba  info@cyc.org.cy

 

Čekija

Asmuo ryšiams: Michaela Cvachová

E. paštas: info@kecejmedotoho.cz  arba michaela.cvachova@crdm.cz

Danija

Asmuo ryšiams: Mikkel Mejling Andersen

E. paštas: international@duf.dk

 

Estija

Asmuo ryšiams: Kristo Peterson

E. paštas: dialogue@enl.ee

 

Suomija

Asmuo ryšiams: Jarkko Lehikoinen

E. paštas: jarkko.lehikoinen@alli.fi

 

Prancūzija

Asmuo ryšiams: Alexandra Thieyre

E. paštas: cnajep@cnajep.asso.fr

 

Vokietija

Asmuo ryšiams: Ann-Kathrin Fischer

E. paštas: sd@dbjr.de

 

Graikija

Asmuo ryšiams: Aggeliki Moschou  arba  A. Ladopoulou

E. paštas: a.moschou@neagenia.gr  arba  a.ladopoulou@neagenia.gr

 

Vengrija

Asmuo ryšiams: Eliza Popper

E. paštas: eliza.popper@ifjusagitanacs.hu

 

Airija

Asmuo ryšiams: Jean-Marie Cullen

E. paštas: international@nyci.ie

 

Italija

Asmuo ryšiams: Stefania Rota

E. paštas: s.rota@governo.it

 

Latvija

Asmuo ryšiams: Randa Medne

E. paštas: randa.medne@gmail.com  arba  nwglatvia@ljp.lv

 

Lietuva

Asmuo ryšiams: Karolis Žemaitis

E. paštas: international@lijot.lt

 

Liuksemburgas

Asmuo ryšiams: Maurice Losch

E. paštas: cgjl@cgjl.lu

 

Мalta

Asmuo ryšiams: Andrew Micallef

E. paštas: international@knz.org.mt

 

Nyderlandai

Asmuo ryšiams: Sophie Maria Pelle

E. paštas: internationaal@njr.nl  arba  ciliadaemen@njr.nl

 

Lenkija

Asmuo ryšiams: Thomas Klemt

E. paštas: tomasz.klemt@prom.info.pl

 

Portugalija

Asmuo ryšiams: Margarida Prata  arba  Ilda Rodrigues

E. paštas: margarida.prata@cnj.pt  arba  ilda.rodrigues@ipj.pt

 

Rumunija

Asmuo ryšiams: Adriana Ciorbaru    arba  Veronica Stefan

E. paštas: adriana.ciorbaru@mts.ro  arba  veronica.stefan@ctr.ro

 

Slovakija

Asmuo ryšiams: Jana Mihalikova

E. paštas: vyjadrisa@iuventa.sk  arba  jana.mihalikova@iuventa.sk

 

Slovėnija

Asmuo ryšiams: Ana Tomsic

E. paštas: strukturirani.dialog@mss.si

 

Ispanija

Asmuo ryšiams: Joan Conca

E. paštas: internacional@cje.org

 

Švedija

Asmuo ryšiams: Alexandra Brundin Urisman

E. paštas: alexandra.brundin.urisman@lsu.se

 

Jungtinė Karalystė

Asmuo ryšiams: Aneta Kubala

E. paštas: aneta.kubala@byc.org.uk  arba  international@byc.org.uk