European Youth Portal

Information and opportunities for young people across Europe.


Siseriiklikud töögrupid üle Euroopa

Siin on ülevaade 27 Euroopa Liidu liikmesriigi töögruppidest.

Austria

Kontakt: Mr. Robert Lender  või siseriiklik noorteühenduste liit

Email: robert.lender@bmwfj.gv.at  või  office@jugendvertretung.at

 

Belgia

Flaamikeelne kogukond

Kontakt: Mr. Wout van Caimere

Email: wout.vancaimere@ambrassade.be

 

Prantsuse keelne kogukond

Kontakt: Ms. Stephanie Nowakowski

Email: stephanie.nowakowski@cfwb.be

 

Saksakeelne kogukond

Kontakt: Struktuurse dialoogi siseriiklik töögrupp

Email: sd@rdj.be

 

Bulgaaria

Kontakt: Mr. Petyo Kanev

Email: p.kanev@mon.bg

 

Horvaatia

Kontakt: Mr. Ante Martic või   Ms. Anamarija Soco

Email: Ante.Martic@mspm.hr  või  dijalogsmladima@gmail.com

 

Küpros

Kontakt: Mr. Yiannis Trimithiotis

Email: youth.dialogue.cyprus@gmail.com või  info@cyc.org.cy

 

Tšehhi Vabariik

Kontakt: Mr. Michaela Cvachova

Email: info@kecejmedotoho.cz  või  michaela.cvachova@crdm.cz

 

Taani

Kontakt: Mr. Mikkel Mejling Andersen

Email: international@duf.dk

 

Eesti

Kontakt: Mr. Kristo Peterson

Email: dialogue@enl.ee

 

Soome

Kontakt: Mr. Jarkko Lehikoinen

Email: jarkko.lehikoinen@alli.fi

 

Prantsusmaa

Kontakt: Ms. Alexandra Thieyre

Email: cnajep@cnajep.asso.fr

 

Saksamaa

Contact: Ms. Ann-Kathrin Fischer

Email: sd@dbjr.de

 

Greece

Kontakt: Ms. Aggeliki Moschou või  Ms. A. Ladopoulou

Email: a.moschou@neagenia.gr  või  a.ladopoulou@neagenia.gr

 

Ungari

Kontakt: Ms. Eliza Popper

Email: eliza.popper@ifjusagitanacs.hu

 

Iirimaa

Kontakt: Ms. Jean-Marie Cullen

Email: international@nyci.ie

 

Itaalia

Kontakt: Ms. Stefania Rota

Email: s.rota@governo.it

 

Läti

Kontakt: Ms. Randa Medne

Email: randa.medne@gmail.com  või  nwglatvia@ljp.lv

 

Leedu

Kontakt: Mr. Karolis Zemaitis

Email: international@lijot.lt

 

Luxembourg

Kontakt: Mr. Maurice Losch

Email: cgjl@cgjl.lu

 

Malta

Kontakt: Mr. Andrew Micallef

Email: international@knz.org.mt

 

Holland

Kontakt: Ms. Sophie Maria Pelle

Email: internationaal@njr.nl  või  ciliadaemen@njr.nl

 

Poola

Kontakt: Mr. Michal Braun

Email: braun.michal@gmail.com

 

Portugal

Kontakt: Ms. Margarida Prata  või  Ms. Ilda Rodrigues

Email: margarida.prata@cnj.pt  või  ilda.rodrigues@ipj.pt

 

Rumeenia

Kontakt: Ms. Adriana Ciorbaru või Ms. Veronica Stefan

Email: adriana.ciorbaru@mts.ro  või  veronica.stefan@ctr.ro

 

Slovakkia Vabariik

Kontakt: Ms. Jana Mihalikova

Email: vyjadrisa@iuventa.sk  või  jana.mihalikova@iuventa.sk

 

Sloveenia

Kontakt: Ms. Ana Tomsic

Email: strukturirani.dialog@mss.si

 

Hispaania

Kontakt: Mr. Joan Conca

Email: internacional@cje.org

 

Rootsi

Kontakt: Ms. Alexandra Brundin Urisman

Email: alexandra.brundin.urisman@lsu.se

 

Ühendkuningriigid

Kontakt: Ms. Aneta Kubala

Email: aneta.kubala@byc.org.uk  või  international@byc.org.uk