European Youth Portal
Information and opportunities for young people across Europe.

Nakvynė Europoje

© Flickr - garryknight
Kelionei viskas parengta: lagaminai sudėti, bilietai užsakyti, o kaip gi nakvynė? Sužinok, kur galima apsistoti už prieinamą kainą keliaujant.

Nakvynės namai

 

Nakvynės namai yra gera viešbučių alternatyva, jei nori pernakvoti už prieinamą kainą. Toliau pateikiame populiarių nakvynės namų svetainių sąrašą.

 • „European Hostels“ – ieškok geriausios ir pigiausios nakvynės lankomame Europos mieste. Čia rasi ir naudingų patarimų keliautojams.
 • „European Hostel Guide“ – tai gidas, kuriame pateikiama informacijos apie nakvynės namus visoje Europoje ir nuotraukų bei nuorodų į nakvynės namų interneto svetaines.
 • „Hostel World“  – nakvynės namų paieška visame pasaulyje ir informacija apie geriausias kainas. Taip pat paskaityk atsiliepimus apie nakvynės namus, žygeivių gidus ir kelionių patarimų skyrelį.
 • „Hostels.com“  – gali rinktis iš daugiau kaip 35 000 nakvynės namų, tiesiog pasirink, kur vykstate. Peržvelk ir miestų gidus bei kitus kelionių puslapius.
 • „Hostelling International“. Apsistoti nakvynės namuose – tai puikus būdas pažinti šalį neišleidžiant daug pinigų. Rinkis iš daugiau kaip 4 000 jaunimo nakvynės namų visame pasaulyje.
 • „Hostel Bookers“  – užsisakyk vietą jaunimo nakvynės namuose arba nebrangiame viešbutyje daugiau kaip 3 500 pasaulio vietų. Taip pat paskaityk kelionių tinklaraštį, peržiūrėk kelionių idėjų sąrašus bei gidus ir sužinok, kaip per savo kelionę patirti kuo daugiau įspūdžių.

 

Stovyklavietės

 

Jei labiau mėgsti gamtą, galbūt tau patiks nakvoti stovyklavietėje, o tai ir nebrangu.

 • „EuroCampings“  – išsami informacija apie Europos stovyklavietes, kad visoje Europoje galėtum stovyklauti stilingai. Rinkis pagal šalis, regionus, vietas, stovyklaviečių pavadinimus arba patogumus.
 • „Interhike“  – patarimai stovyklaujantiems ir besidomintiems žygiais visoje Europoje – ieškok stovyklaviečių pasirinktoje vietoje naudodamasis žemėlapiu.

 

Butų nuomojimas ir pernuomojimas

 

Jei norite jaustis kaip namuose, gali išsinuomoti kambarį arba visą butą arba pernuomoti savo namus, kol esi išvykęs.

 • „CasaSwap“ – tai pasaulinė kambario draugų paieškos ir apgyvendinimo tarnyba, per kurią gali rasti kambario draugą, išnuomoti, pernuomoti būstą arba juo keistis su kitais nariais.
 • „Airbnb“  – išsinuomok butą, kambarį ar net namelį medyje arba valtį daugiau kaip 34 000 miestų 192 šalyse. Taip pat gali išnuomoti savo būstą, kol esi išvykę, ir galbūt sumažinti savo kelionės išlaidas.

 

Būsto mainai

 

Jei esi atviras naujiems potyriams ir mėgsti svečius, gali pora dienų nemokamai praleisti kieno kito namuose.

 • „Belodged.com“  – tai interneto bendruomenė, kurios nariu gali tapti ir priimti svečius savo namuose mainais į tavo nemokamą svečiavimąsi kito nario namuose arba tiesiog rasti kelionių patarimų.
 • „Hospitality Club“  – tapk klubo nariu, susipažink su draugiškais žmonėmis ir rask nemokamą nakvynę įvairiose pasaulio šalyse.
 • „Couchsurfing“  – čia gali rasti nakvynę pas vietinius daugiau kaip 100 000 pasaulio miestų, priimti keliautojus savo namuose ar tiesiog iš naujo atrasti savo miestą susitikdamas su viešinčiais keliautojais ir vietiniais per renginius jūsų apylinkėse.
 • „Knok“ – keliauk ir nemokamai apsistok daugiau kaip 30 000 būstų 159 šalyse. Į paslaugą įtrauktas patalpų draudimas.

                          

Jei nepavyksta rasti kitos išeities, jei tavo skrydis anksti ryte, jei tenka ilgai laukti prieš keliaujant toliau arba tiesiog nori patirti tokį nuotykį kelionėje, kodėl gi nepraleidus nakties oro uoste? Nakvojimo oro uostuose vadove pateikta oro uostų apžvalga, geriausių ir prasčiausių oro uostų nakvoti sąrašai ir patarimai, kaip nakvoti oro uostuose.

Published: Tue, 03/06/2014 - 15:37


Tweet Button: 

Related links


Info for young people in the western balkans

Need expert help or advice?

Ask us!