We noticed that you are using an older version of Microsoft Internet Explorer. This website is optimised for Internet Explorer version 9 and later, so please consider upgrading your browser so that you can enjoy all of this website's features. Visit the Microsoft website http://www.microsoft.com to download a newer version of Internet Explorer.

European Youth Portal

Information and opportunities for young people across Europe.


flag

School & university

Video: 

Erasmus Village English Final Audio


Erasmus+: sveiki atvykę į Erasmus kaimelį

Esi mokytojas, jaunimo darbuotojas ar dėstytojas? Psižiūrėk šį animacinį filmuką ir sužinok, kaip Erasmus+ programa gali tau padėti!

Erasmus+ suteikia galimybes tau ir tavo organizacijai vykdyti savo veiklą“. Programa parems daugiau nei 125 tūkstančius jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, kad darbas su jaunimu bei mokymo praktikos taptų inovatyvios bei modernios. Taip bus užtikrinama, kad jauni žmonės ir suaugę įgytų šiandieniniam pasauliui reikalingus įgūdžius. Susidomėjai?

 

Kaip teikti paraišką

 

Pirmiausia perskaityk programos gidą ir sužinok, kuris veiksmas tau tinka labiausiai. Jeigu dar trūksta informacijos apie šį procesą, visuomet gali susisiekti su nacionaline agentūra.

 

Sėkmės!