We noticed that you are using an older version of Microsoft Internet Explorer. This website is optimised for Internet Explorer version 9 and later, so please consider upgrading your browser so that you can enjoy all of this website's features. Visit the Microsoft website http://www.microsoft.com to download a newer version of Internet Explorer.

European Youth Portal

Information and opportunities for young people across Europe.


flag

Your rights

Video: 

Kokią kavą gersite šiandien - nuspręsiu aš!


Kokią kavą gersite šiandien - nuspręsiu aš!

Kas būtų, jei už Jus net menkiausiose kasdienėse gyvenimo situacijoje nuspręstų kiti? Pavyzdžiui, kažkas nuspręstų, kad jūs vietoj kavos gersite vandenį ar vietoj arbatos – pieną.

„Ką gersite šiandien, nuspręsiu aš“, – tokius žodžius kavinėje išgirdo visi, užsisakę kavos ar arbatos ir vietoj to gavę visiškai kitus gėrimus. „Iš pradžių maniau, kad tai kažkoks pokštas ar nesusipratimas. Tačiau kiek vėliau supratau, kad negausiu, ko užsisakiau, ir tai mane labai supykdė“, – dalinosi įspūdžiais viena iš provokacijos dalyvių.

 

Kampanija „Man ne dzin“ kviečia dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos parlamento rinkimuose, vyksiančiuose gegužės 25 dieną.