European Youth Portal

Information and opportunities for young people across Europe.

International Youth Information Day

Sel neljapäeval vastab Sinu küsimustele Eesti Noorteportaal!

17. aprillil tähistatakse üle-Euroopaliselt rahvusvahelist noorteinfo päeva ja seda ka Eestis, kus kutsume kõiki noori tutvuma Eesti Noorteportaaliga aadressil noorteportaal.ee ning ühtlasi korraldame meie kontoris Tallinnas infotunni!

17. aprillil tähistatakse üle-Euroopaliselt rahvusvahelist noorteinfo päeva ja seda ka Eestis, kus kutsume kõiki noori tutvuma Eesti Noorteportaaliga aadressil noorteportaal.ee ning ühtlasi korraldame meie kontoris Tallinnas aadressiga Estonia pst 5a, 5. korrus algusega kl 16.00 infotunni, mille raames saad rohkem teada võimalustest välismaale minna!

Kas oled unistanud vabatahtlikust tööst? Sooviksid minna tööle või reisima? Kust selle kohta täpsemalt informatsiooni saada??? Aitame hädast välja! Kui sa ei saa füüsiliselt kohale tulla, liitu meiega kasvõi teisest Eesti otsast Skype’i ‘eesti.noorteportaal’ vahendusel ja sa ei jää infost ilma, mis võib ka sinu elu tundmatuseni muuta. Infotund toimub inglise keeles ning kohal on meie välisvabatahtlik Paula Hispaaniast, kelletöötamist Eestis toetab programm Erasmus+ Euroopa Noored. Tule kohale ja saad programmi mitmekesistest võimalustest täpsemalt kuulda.

 

Kutsume sind ühtlasi ülesse ka meile küsimusi esitama läbi Skype’i, kuna oleme neljapäeval online ajavahemikus kl 11-16. Küsida võib kõike!

 

Oled teretulnud infopäringut esitama ka e-postile info@noorteportaal.ee või Facebookis – Eesti Noorteportaal või helistades telefonidel 6419 681 / 6419 679. Inglise keeles vastab kõigile välismaale vabatahtlikuks minejatele elektronpost volunteer@noorteportaal.ee

 

Kes soovib aga oma küsimustele vastuseid saada silmast silma kohtumisel, on oodatud neljapäeval, 17. aprillil meie kontorisse aadressil Estonia pst 5a, V korrus, Tallinn ajavahemikus kell 10 – 16.

 

Eesti Noorteportaal – kogu noorteinfo ühest kohast!

 

E-post: info@noorteportaal.ee

Vabatahtlik töö: volunteer@noorteportaal.ee

Telefonid: 6419 681 / 6419 679 / 6419 680

Skype: eesti.noorteportaal

Facebook: https://www.facebook.com/eestinoorteportaal

Portaal: www.noorteportaal.ee

 

Eesti Noorteportaali tööd koordineerib Eesti Euroopa Liikumine MTÜ.

Join in online at: Skype
venue
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine, Estonia pst 5a, V korrus, Tallinn, Tallinn - Estonia