European Youth Portal
Information and opportunities for young people across Europe.

Būk Europos Parlamento fotografu balandžio mėnesio tema

Europos Parlamento nuotraukų konkursas
Europos Parlamentas kviečia visus talentingus ES piliečius, kuriems yra daugiau nei 18 metų, dalyvauti nuotraukų konkurse, kuris vyksta iki gegužės mėnesio.

Kiekvieną mėnesį yra paskelbiama mėnesio tema, kuria reikia daryti nuotraukas. Balandžio mėnesio tema – „plastikiniai maišeliai“. Laiko turi iki 2014 m. balandžio 22 d. vidurnakčio (centriniu Europos laiku). Taip pat turi atsiųsti ir užpildytą paraišką, ją siųsk el. paštu: webcom-flickr@europarl.europa.eu Įkvėpimo gali ieškoti paskaitęs spaudos pranešimą apie tai, kaip reikia mažinti plastikinių maišelių naudojimą.

 

Balandžio mėnesio laimėtojas bus paskelbtas mėnesio pabaigoje, o nuotrauka nugalėtoja taps šia tema parašyto straipsnio iliustracija. Gali pasižiūrėti kovo mėnesio nugalėtojo Sicco Brand nuotrauką apie teises į papildomą pensiją.

 

Dešimt geriausių mėnesio nuotraukų bus publikuojamos EP socialinių medijų tinkluose, daugiausiai palaikymo sulaukusi nuotrauka gaus publikos prizą. Redakcinė komisija taip pat išsirinks mėnesio laimėtoją. Viena tų nuotraukų gaus vertinimo komisijos prizą. Tu gali pasižiūrėti praėjusių mėnesių geriausias nuotraukas ir balsuoti, paspausdamas „patinka“ Facebook arba Flickr tinkluose.

 

Tiek socialinėse medijose, tiek ir vertinimo komisijos pasirinktų nuotraukų nugalėtojai bus pakviesti į Strasbūrą, Prancūziją, į pirmąjį naujai išrinkto Europos Parlamento posėdį 2014 m. liepos mėn. Nugalėtojams bus suteikta proga sukurti savo nuotraukų reportažą apie šį įvykį.

Published: Sat, 05/04/2014 - 16:55


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Need expert help or advice?

Ask us!