We noticed that you are using an older version of Microsoft Internet Explorer. This website is optimised for Internet Explorer version 9 and later, so please consider upgrading your browser so that you can enjoy all of this website's features. Visit the Microsoft website http://www.microsoft.com to download a newer version of Internet Explorer.

European Youth Portal

Information and opportunities for young people across Europe.


flag

News

Video: 

Youth Citizen Entrepreneurship Competition


Konkursas jauniesiems verslininkams!

Šį konkursą, kuris skirtas jauniesiems verslininkams nuo 15 iki 30 metų, organizuoja UNESCO kartu su Goi Peace Foundation ir Stiftung Entrepreneurship organizacijomis.

Pagrindinė konkurso mintis – jame gali dalyvauti visi jauni žmonės, kurie prisideda prie geresnio savo bendruomenės gyvenimo, spręsdami šiandien kylančias problemas pasitelkdami inovatyvias mintis ir savo lyderių gebėjimus. Konkursas vyksta internete, tam skirtame portale www.youth-competition.org, kur bus publikuojamos dalyvių idėjos, už kurias bus galima balsuoti. Visi dalyviai taip pat galės patobulinti savo pasiūlymus, nes konkurso metu jiems bus pasiūlyti mokymai, vedami nuotoliniu būdu (online).

 

Nugalėtojai ne tik bus pakviesti į apdovanojimų ceremoniją 2014 m. spalio mėnesį Berlyne, kur vyks Verslo viršūnių suvažiavimas, bet ir galės tarptautinei publikai pristatyti savo verslo pasiūlymus.

 

Dalyvauti gali siūlydamas idėją būsimam verslui arba su jau egzistuojančio verslo idėja. Pasiūlymus gali pateikti iki 2014 m. birželio 30 d.