European Youth Portal
Information and opportunities for young people across Europe.

Fotografuok naujai išrinktą Europos Parlamentą

Europos Parlamentas kviečia visus talentingus Europos Sąjungoje gyvenančius jaunus žmones, kuriems yra daugiau nei 18 m., dalyvauti nuotraukų konkurse.

Šiame konkurse kiekvieną mėnesį iki gegužės turi atsiųsti vieną nuotrauką to mėnesio tema. Kovo mėnesio tema – „teisės į papildomą pensiją“.

 

Kaip dalyvauti?

 

Iki 2014 m. kovo 30 d. vidurnakčio savo nuotrauką ir užpildytą paraišką turi atsiųsti šiuo el. paštu: webcom-flickr@europarl.europa.eu. Minčių tau gali suteikti spaudos pranešimas susitarimą dėl taisyklių, kuriomis siekiama pagerinti teisių į papildomą pensiją įgijimą ir išsaugojimą, kai persikeliama dirbti į kitą valstybę narę.

 

Kovo mėnesio nugalėtojo nuotrauka bus panaudota kaip iliustracija straipsnyje apie pensininkų teises. Kiekvieno mėnesio 10 geriausių nuotraukų bus publikuojamos Europos Parlamento socialinės žiniasklaidos internetiniuose puslapiuose, o daugiausiai simpatijų sulaukęs prizas bus apdovanotas publikos prizu. Vienai iš šių nuotraukų komisija skirs savo prizą. Tarp 10 nuotraukų pateks ir kiekvieno mėnesio laimėtojai.

 

Tu jau dabar gali pasižiūrėti, kokios nuotraukos yra išrinktos geriausiomis, ir paspausti „patinka“ po tau labiausiai patikusia nuotrauka. Tai gali daryti Facebook ir Flickr.

 

Tiek publikos, tiek ir komisijos prizo laimėtojai 2014 m. liepos mėn. bus pakviesti į Strasbūrą, kur jiems bus suteikta galimybė sukurti savo nuotraukų reportažą apie naujai išrinktą Europos Parlamentą, jį fotografuojant pirmojo plenarinio posėdžio metu.

Published: Thu, 06/03/2014 - 17:06


Tweet Button: 

Related links


Info for young people in the western balkans

Need expert help or advice?

Ask us!