Uporabljate starejšo različico brskalnika Microsoft Internet Explorer. Optimalno uporabo spletišča omogoča različica 9, zato priporočamo, da nagradite svoj brskalnik, saj boste le tako lahko uporabljali vse funkcije spletišča. Novejšo različico brskalnika Internet Explorer lahko prenesete z Microsoftovega spletišča http://www.microsoft.com.

Evropski mladinski portal

Informacije in možnosti za mlade v Evropi.


flag

Dogodki


7.Dünya Gençlik Kongresi

Dünya Gençlik Kongresi, Sri Lanka

   Dünya Gençlik Kongresi Serileri’nin 7.sı 2014 yılında, Sri Lanka’da gerçekleşecek. Siz de dünyanın her yerinden gençlerle bir araya gelip 7.Dünya Gençlik Kongresi ile uluslararası bir tecrübe yaşamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın.

   18-30 yaş arası yüzlerce genç, Dünya Gençlik Kongresiyle birlikte;

  Kültürel etkinlikler, atölye çalışmaları, tartışmalar ve eğitimci programlar,geziler, gönüllü çalışmalar, toplantılar, STK fuarları ile gençlerin kültürlerarası öğrenmesi, önyargılarını kırması, farklı fikirlere açık olması ve yaratıcılıklarını geliştirmesi sağlanacak.  

Kongrenin en önemli özelliklerinden biri de tüm dünyadan gençlerin deneyimlerini paylaşması ve dünyamızı ilgilendiren sorunlarla ilgili çözüm bulmak için yaptıkları çalışmalardır.     

Sizler de 7. Dünya Kongresi’nde yer almak istiyorsanız, tüm detayları 7.Dünya Gençlik Kongresi’nin resmi web sitesini inceleyip öğrenebilirsiniz.

Unutmayın yolculuk masraflarınızı kendiniz karşılıyorsunuz. 7. Dünya Gençlik Kongresi’ne katılmak istiyorsanız mutlaka başvuru formunu doldurun. Ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.